lekarz Marcin Maciejewski

Najwspanialszy lekarz na świecie, pełen empatii, dobroci i wyrozumiałości. Zawsze pomocny, uprzejmy. Z przyjemnym nastawieniem chodzi się do Doktora Maciejewskiego dzięki jego wspaniałemu podejściu. Gdy coś wypadnie i nie będzie się w stanie dotrzeć na wizytę, bez problemu uda się znaleźć inny, nieodległy termin. Nie zamieniłabym Pana Doktora na żadnego innego :)

Dr Maciejewski naprawdę jest lekarzem z powołania. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Jest lekarzem godnym polecenia. Jest bardzo uprzejmy i miły.

Jest rewelacyjnym lekarzem! Poszłam z polecenia siostry i tak zostałam. Nie zamieniłabym pana Macieja na żadnego innego. Polecił mi swojego przyjaciela w Poznaniu który się równie dobrze mną zajął w klinice podczas starań o potomstwo ;) polecam z całego serca !!!

Rzeczywiście, ciężko dostać się do dr Maciejewskiego, ale po pierwszej wizycie następne nie są żadnym problemem, a dodam, że mój czas też jest ograniczony i pan doktor się do mnie potrafi dostosować. Podczas wizyt wszystko fajnie wyjaśnia językiem zrozumiałym dla niezorientowanych w temacie. Przypisał mi leki, które świetnie zadziałały. Był miły i uprzejmy. Kiedy moja wizyta była troszkę opóźniona, przeprosił. Jest niesamowicie delikatny, nie robi nic na siłę. W jego gabinecie można się poczuć na prawdę okay. Moja pierwsza wizyta trwała długo, ok godziny, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, nie ...

Był miły i uprzejmy. Kiedy moja wizyta była troszkę opóźniona, przeprosił. Jest niesamowicie delikatny, nie robi nic na siłę. W jego gabinecie można się poczuć na prawdę okay. Moja pierwsza wizyta trwała długo, ok godziny, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, nie płaciłam aż tak dużo ile się spodziewałam. Śmiało mogę go polecić innym pacjentkom

Specjalista Marcin Maciejewski jest lekarzem godnym polecenia! Chodzę do p.Maciejewskiego już kilka lat, miałam skłonność do różnych infekcji i za każdym razem świetnie sobie z nimi radziliśmy :) Teraz prowadzi moją ciążę, ma bardzo fachowe podejście, razem z mężem jesteśmy spokojni o rozwój naszego maleństwa. Poświęca dostatecznie dużo czasu, jest rzeczowy i zawsze podchodzi z uśmiechem - nie ważne czy przyjmuje o 15 czy o 23, a też tak się zdarza - lekarz bardzo oddany i z powołania! Dla niego zdecydowanie priorytetem jest dobro pacjentki niż pieniądze.

Dla niego zdecydowanie priorytetem jest dobro pacjentki niż pieniądze.

jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia bardzo miły i kompetentny nie zamieniłam bym tego lekarza na żadnego innego

wspaniały lekarz, ciepły, serdeczny i kompetentny, zawsze z szacunkiem do pacjentki cierpliwie tłumaczy wszystko

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pomogl mi zajsc w ciaze mimo wielu przyczyn utrudniajacych to. Skromny jednoczesnie bardzo doswiadczony. Dobro pacjenta jest dla niego wazniejsze niz pieniadze. Nie znajdzie sie drugiego takiego lekarza.

To prawda Pan doktor jest najlepszym specjalistą dzięki niemu mogę codziennie patrzeć na uśmiech mojej córeczki, jest niesamowitym człowiekiem i lekarzem.

Witam wszystkie Panie:-) Dr Maciejewski to najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam.Kompetentny,miły,ma świetne podejście do pcjentki,skrupulatny w tym co robi,wszystkiego stara sie dopatrzeć i dopilnować jak najlepiej....poprostu jest najlepszy i taka jest szczera prawda!Dzięki niemu mogę teraz tulić w ramionach moją córeczkę!Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego!Owszem ma dużo pacjentek i z tego co wiem nie bierze już nowych i na wizytę trzeba troszkę poczekać ale to świadczy tylko i wyłącznie o tym,że każdej stara się poświęcić tyle czasu ile potrzebuje i że poprostu jest świetnym fachowcem.Jeśli chodzi o kasę to nie jest pazerą bo już wiele razy Pan Doktor nie wziął odemnie za wizytę ani grosza no i jak słychać nie bierze na hama wszystkich pacjentek byle tylko kasa szła dla niego liczy się zdrowie pacjentki nie pieniądze!Naprawdę polecam Pana Doktora wszystkim Panią,to świetny specjalista!!!POLECAM i dziękuję Panie doktorze :-)