lekarz Marcin Maciejewski

Wszystko było milutko cała ciążę a przed porodem mnie olał....bo ma duzo pacjentek. czułam się zlekcewazona. Nie polecam!

Dzięki Panu Doktorowi mam zdrowego, pięknego synka. Na temat tego lekarza można tylko dobrze mówić. Nie ma nigdy problemu o wypisanie jakiegokolwiek skierowania na badania czy recepty. POLECAM. I POZDRAWIAM PANA DOKTORA

POLECAM. I POZDRAWIAM PANA DOKTORA

Doktor ro świetny specjalista,potrafi rozmawiac z pacjentem, zawsze trafnie stawia diagnozy i nigdy nie pozostawia problemu bez rozwiązania. Godny polecenia lekarz!

Pan doktr to wspanialy czlowiek!! zalosne sa komentarze negatywne.. chyba poprostu z zazdrosci.. na miescie to pan doktr pierwszy sie zawsze ukloni i powie dzien dobry.. jezeli jest jakis problem zdrowotny to rzadko bierze całe 80 zl dopoki nie rzwikla problemu.. Jak są do kupienia jakies drogie lekarstwa to albo nie bierze nic za wizyte albo Bierze część. POLECAM !!

Pan dr.Maciejewski zszywał mnie po porodzie.Jestem bardzo niezadowolona.Miałam wiele kłopotów poporodowych.Byłam tak mocno zszyta i tak pozszywał zakończenia nerwowe ze trafiłam do proktologa do Poznania(był duzy problem z wypróznieniem)Kobiety nie dajcie się zwiesc miłym słowkom,bo lekarz powinnien przede wszystkim być kompetentny,a ten do takich delikatnie mówiąc nie należy.Nie mówiąc o tym ze był wręcz zły ze w środku nocy musi odbierać poród(same nie wybieramy dnia i godziny)Nie polecam!!!!Istny konował!!!!!!!

Ktoś po prostu nie lubi tego lekarza i wypisuje takie coś! Śmieszne i żałosne. Pan Lekarz jest świetnym specjalistą a przez takie głupie wpisy, może tracić pacjentki!!!

Nie chodzę do tego lekarza, ale moją uwagę skupiła nazwa placówki, gdzie ten lekarz przyjmuje...... czy ktoś to w ogóle czyta ????

Kiedyś z przyjemnością chodziło się do tego lekarza. Teraz to jest masakra. Czeaknie w poczekalni 2 godziny. Kobiety w mniej zaawansowanej ciąży ustępowały miejsca tym z większym brzuchem. Reszta kobiet stała. Nie wiem, dlaczego lekarz zapisuje tyle pacjentek. Kuje żelazo póki gorące,dopóki jest na topie. Nadal miły i poświęca pacjentce wystarczającą ilość czasu. szkoda że wszystko potoczyło się w tym kierunku.

Jestem bardzo zadowolona z doktora!Jest bardzo miły,delikatny,opiekuńczy i posiadajacy ogromna wiedze.Polecam go każdej kobiecie!Takie samo podejscie ma do pacjetek ptywatnie i na kase chorych!Monika

Witam serdecznie nie wiem od czego tu zacząć powiem w prost Dr Maciejewski to nie tylko wysmienity lekarz ale to człowiek który za swoim pacjentem pójdzie w ogień,tak tez było se mną gdyby nie on nie wiem czy mogła bym sie cieszyć teraz z mojego syna to dzieki niemu urodziłam dziecko bez kompilacji i bez tragedi pare lat temu stwierdzono u mnie torbiela w głowie i pomimo tego ze miałam stwierdzenie on neurologa ze powinnam mieć cięcie cesarskie bo przy normalnym porodzie mogła bym nie przeżyć gdyby on peknal. Miałam ustalony termin cięcia z doktorem termin porodu już nadszedł ale kiedy pojawilam sie w szpitalu to ordynator ginekologi i jego pazerni przydupasy zaczęli zwlekać i powiedzieli ze mój torbiel to nie choroba i robili wszystko abym rodziła normalnie ale doktor Maciejewski nie pozwolił na to i zrobił wszystko abym miała ciebie i nie zaplacilam ani grosza mu zrobił to z własnej dobrej inicjatywy nie wiem jak mogę mu dziękować i nigdy nie zapomnę mu tego co dla mnie zrobił dzieki niemu mogę sie cieszyć swoim największym skarbem Dziękuje panie doktorze z całego serca