PRAWDZIWY Profesjonalista! Lekarz, który na 200% angażuje się w swoje zadania! Pan Doktor Marcin zajął się moją mamą bardzo kompetentnie! Od początku działał szybko, ale dokładnie, sprawnie przeprowadził operację usunięcia guza. Wzbudził zaufanie nie tylko zatroskanej córki, ale też Pacjentki i jej rodziny. Nigdy nie miałam szansy poznać takiego Lekarza. Jest dla mnie wzorem Człowieka z pasją, któremu bez obaw można powierzyć swój problem zdrowotny. Nasza wdzięczność jest ogromna:)

Nasza wdzięczność jest ogromna:)

Świetny lekarz! Zdolny chirurg i wspaniały człowiek. Prócz niewątpliwej wiedzy na temat chorób i ich leczenia oraz umiejętności niezbędnych w pracy chirurga, ma w sobie spokój a jednocześnie szybkość działania, podejmowania decyzji i taką pewność, która daje poczucie zaufania, że pacjent oddaje się we właściwe ręce. Pan doktor Marcin Madej jest osobą skromną, uprzejmą, o wysokiej kulturze osobistej i indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Z całą pewnością polecam!

Wspaniały lekarz.Polecam wszystkim kto ma problemy z piersiami.Bardzo mi pomógł i choć przede mną jeszcze zabieg chirurgiczny przestałam się bać.

GODNY POLECENIA! Lekarz usuwał mi guzka (tył głowy). Zabieg przeprowadzony był bardzo sprawnie i nie było najmniejszych komplikacji.Rana zagoiła się bardzo szybko.

znakomity lekarz zna sie na pracy ktora wykonuje kulturalny wzbudzajacy zaufanie poleam go wszystkim