lekarz Marcin Madej

Chirurg onkolog

W styczniu 2023 roku dr Madej wykonał operację całkowitego usunięcia tarczycy. Zabieg przeprowadzony został perfekcyjnie, bez powikłań. Okoliczne narządy, w tym struny głosowe, które stanowią narzędzie mojej pracy nie uległy uszkodzeniu. Minęły dwa miesiące od zabiegu, a ja czuję się bardzo dobrze. Blizna jest subtelna, a moja satysfakcja i wdzięczność ogromna.

Wspaniały człowiek i lekarz przede wszystkim. Kompetentny i „ludzki” . Opieka Pana doktora po zabiegu Non stop. Zabieg na przepuklinę pępkową. Rekonstrukcja pępka.

Zabieg na przepuklinę pępkową. Rekonstrukcja pępka.

Bardzo dobry specjalista. W dzisiejszych czasach, ciężko o lekarza z prawdziwego powołania, a takim z pewnością jest pan doktor Marcin Madej. Pan doktor robił operację mamie, usunięcie guza na odbytnicy, wyłonienie stomii. To jedna z cięższych operacji w chirurgii. Wszystko bardzo dobrze się wygoiło. Ponadto p. doktor jest osobą empatyczną oraz zaangażowaną w leczenie pacjenta.Bardzo polecam pana doktora.

Każdemu życzyłbym, aby w razie potrzeby spotkał na swojej drodze lekarza o takim podejściu do pacjenta.

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalny w tym co robi. Pacjent nie nie jest dla niego tylko kolejnym numerkiem ale człowiekiem. Bardzo konkretny z dużym doświadczeniem.

Bardzo konkretny z dużym doświadczeniem.

PRAWDZIWY Profesjonalista! Lekarz, który na 200% angażuje się w swoje zadania! Pan Doktor Marcin zajął się moją mamą bardzo kompetentnie! Od początku działał szybko, ale dokładnie, sprawnie przeprowadził operację usunięcia guza. Wzbudził zaufanie nie tylko zatroskanej córki, ale też Pacjentki i jej rodziny. Nigdy nie miałam szansy poznać takiego Lekarza. Jest dla mnie wzorem Człowieka z pasją, któremu bez obaw można powierzyć swój problem zdrowotny. Nasza wdzięczność jest ogromna:)

Nasza wdzięczność jest ogromna:)

Świetny lekarz! Zdolny chirurg i wspaniały człowiek. Prócz niewątpliwej wiedzy na temat chorób i ich leczenia oraz umiejętności niezbędnych w pracy chirurga, ma w sobie spokój a jednocześnie szybkość działania, podejmowania decyzji i taką pewność, która daje poczucie zaufania, że pacjent oddaje się we właściwe ręce. Pan doktor Marcin Madej jest osobą skromną, uprzejmą, o wysokiej kulturze osobistej i indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Z całą pewnością polecam!

Wspaniały lekarz.Polecam wszystkim kto ma problemy z piersiami.Bardzo mi pomógł i choć przede mną jeszcze zabieg chirurgiczny przestałam się bać.

GODNY POLECENIA! Lekarz usuwał mi guzka (tył głowy). Zabieg przeprowadzony był bardzo sprawnie i nie było najmniejszych komplikacji.Rana zagoiła się bardzo szybko.

znakomity lekarz zna sie na pracy ktora wykonuje kulturalny wzbudzajacy zaufanie poleam go wszystkim