lekarz Marcin Madejlekarz Marcin Madej - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Madej

Chirurg ogólny

Dr Madej co prawda ostatni raz leczył mnie dokładnie 9 lat temu, aczkolwiek jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Prawdziwy profesjonalista. Ogromna wiedza w połączeniu z przyjemnym temperamentem. Dałbym mu się pokroić, bo złożyłby mnie pewnie lepiej niż jestem obecnie. To nasza wspólna rodzinna opinia, gdyż leczyliśmy się u niego z bratem. W dodatku nasza mama konsultowała się z lekarzem, gdyż była psychologiem, a Pan Madej jest bardzo światłym człowiekiem o wiedzy w wielu dziedzinach.

Super fachowiec takich lekarzy nam trzeba pomógł mi i mojej córeczce . Polecam Maciek ul toruńska Warszawa .

Super lekarz! Bardzo POLECAM! Nie raz wyciągnął mnie z choroby jak byłam mała, przyjeżdża również do mojego dziecka. Pan Doktor jest "ostatnia deską ratunku". Podziwiam jego wiedzę, którą posiada, a jest ona naprawdę duża! Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie