Marcin Majchrzak

Traumatolog, Ortopeda

2,6
2,7
2,6

Lekarz niekompetentny arogancki lekceważący pacjenta a wszystko to w Puckim centrum medycznym odradzam stanowczo strata czasu jako specjalistę od kolan.

Porażka. Jako lekarz prowadzący zupełnie bezkuteczny. Po dwóch wizytach u niego w dalszym ciągu nie przedstawił mi diagnozy i ćwiczeń korekcyjnych. Mimo, ze nie zrealizowałem przypisanych zabiegów (na cito to za rok) rozpisał mi kolejne i to w dużych ilościach. Nie był zainteresowany nawet przeprowadzeniem badań a skupił się na przepisywaniu notatek wcześniejszych specjalistów. NIe polecam - szkoda czasu i zdrowia.

Może i szybko, ale wystarczająco. Bez zbędnego przeciągania tematu gangliona na mojej ręce. Strzykawka w ręku i zanim się zorientowałam było po zabiegu.Być może się odnowi, ale lekarz mnie poinformował, że dopiero wtedy wytniemy. Miły, całkowicie odeszło mi napięcie, które zwykle towarzyszy podczas wizyt lekarskich :) Ja polecam . Za tłumaczenie choroby 3 gwiazdki z mieszanymi uczuciami, gdyż takie tłumaczenie akurat w tym temacie nie było mi potrzebne.

Rejestrując się do lekarza sprawdziłem opinie i nie wierzyłem, że lekarz może zupełnie olać pacjenta, szczególnie takiego jak ja. Wzorowo przygotowany- z rezonansem w ręku, wszystko jak na tacy tylko włożyć płytkę do napędu. Wchodząc do gabinetu lekarz nie zareagował na dzień dobry, nie miał kitla, maseczki, za to grał na telefonie. Po kilku minutach oczekiwania aby nie zepsuć znachorowi chwili relaksu mogłem opowiedzieć o swoim problemie z kolanem. Opowiedziałem co, gdzie i jak boli plus powiedziałem, że tutaj mam rezonans-lekarz nawet w niego nie zajrzał. Dostałem tabletki i skierowanie ...

Wchodząc do gabinetu lekarz nie zareagował na dzień dobry, nie miał kitla, maseczki, za to grał na telefonie. Po kilku minutach oczekiwania aby nie zepsuć znachorowi chwili relaksu mogłem opowiedzieć o swoim problemie z kolanem. Opowiedziałem co, gdzie i jak boli plus powiedziałem, że tutaj mam rezonans-lekarz nawet w niego nie zajrzał. Dostałem tabletki i skierowanie do rehabilitanta. Trzy tygodnie później udałem się do innego ortopedy. Zostałem skierowany w trybie pilnym na artroskopie kolana. Nikomu nie życzę kontaktu z tym Panem, strata czasu i o zgrozo, zdrowia...

Beznadzieja, zamiast zbadać i skierować na prześwietlenie ma chyba rentgen w oczach - nie pyta o objawy, choroby współistniejące, nawet nie nie informuje jaka jest diagnoza. Nie zleca leków, po prostu nic, a człowiek zwija się z bólu i nie może pracować, to po prostu katastrofa, zmarnowane skierowanie i czas!!!!

Mam 42 lata i jest to najgorszy lekarz u ktorego bylem kiedykolwiek bylem.Pierwsza wizyta z bolacym barkiem - zapytal o objawy, nawet nie spojrzal na bark, nie wspominajac o jakimkolwiek badaniu.Kazal kupic blokade i zrobic zdjecie.Druga wizyta, zrobil zastrzyk i nawet nie spojrzal na zdjecie.Na moja wyrazna sugestie, zeby zerknal ( przeciez kazal zrobic) niechetnie wyciagnal na 1 sek pod swiatlo i schowal.Pytam co znaczy opis na zdjeciu, a on odpowiada, ze on nie nie jest od tego, zeby tlumaczyc.Ogolnie robie sie bardzo nieprzyjemny dla lekarza, nie pekam, gdy i on jest niegrzeczny, ale tutaj to mi rece opadly.Tragedia.Omijac szerokim lukiem.Co do uprzejmosci...typ jest z tych lekarzy-ksiazat, dla ktorych pacjent to zlo konieczne i stoi na ostatnim szczebelku drabiny spolecznej.

Fatalny "lekarz", nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie. Kompletnie zignorowany wynik oraz opis MRI (zerwane acl). Test "szuflady" zrobiony niechlujnie w trakcie którego mimo wszystko czułem, że nie ma stabilności, mówiąc to Pan Majchrzak z szyderczym uśmiechem powiedział, że jestem zdrów jak ryba. Teraz czekam na rekonstrukcje. Podkreślam, że była to wizyta prywatna. Zdecydowanie NIE polecam !

Lekarz naprawdę warty polecenia .Być może przy pierwszym kontakcie nie ma na ustach typowo uprzejmego " uśmiechu lekarza " , ale za to wie co robi .I chyba to jest najważniejsze :-)

Dla mnie o.k. Jestem zadowolona.POLECAM!!!

Dla mnie o.k. Jestem zadowolona.POLECAM!!!

Dramat , uważa się za cwaniaka , a nic sobą nie reprezentuje , bardzo słaby naprawdę żenujący