Marcin Marcol

Wspaniały lekarz, chodzimy całą rodzina. Świetne podejście do dzieci! Ceny bardzo przystępne. Jedynym minusem są odległe terminy, ale gdy coś się dzieje zawsze można liczyć na wizytę w najbliższym możliwym terminie.

Długo szukałem dobrego stomatologa, w końcu go z znalazłem. Profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, jakość usług na najwyższym poziomie. Bardzo polecam!

Świetny lekarz z jeszcze lepszym podejściem - do młodszych jak i starszych pacjentów. Nie zmienilabym na żadnego innego!

Potwierdzam powyższe komentarze. Cierpliwy, budzący zaufanie, profesjonalny i przede wszystkim leczenie w miarę bezbolesne

Zrobił na mnie przesympatyczne wrażenie - bardzo uprzejmy, niezwykle delikatny, niedrogi, profesjonalny - dla mnie - dentysta ideał :)

pełen profesjonalizm, sympatyczny człowiek, miła atmosfera w gabinecie, z pełnym zaufaniem mogę polecić

Świetny lekarz, kompetentny, bardzo miły, spokojny i cierpliwy. Zawsze pomocny i wyrozumiały. Polecam!

Bardzo dobry fachowiec ,świetne podejście do pacjenta

Bardzo dobry fachowiec ,świetne podejście do pacjenta