lekarz Marcin Mendyka

Polecam pana doktora profesjonalne podejście do pacjenta,fachowa ręka,krótko i na temat.Operacja wykonana z zachowaniem wszelkich zasad opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie pozdrawiam

Świetny lekarz, z sercem, poszłam do niego po pilną pomoc, bez zapisywania się, Pan mnie przyjął i pomógł. Jeśli kiedyś będę potrzebowała pomocy chirurgicznej to na pewno pójdę do tego Pana. Polecam

Prawdziwy lekarz z powołaniem, rzetelnie i fachowo podchodzi do swojej pracy i najważniejsze dla niego jest dobro pacjenta. Odpowiada wyczerpująco i cierpliwie na wszystkie pytania pacjenta i poświęca mu tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do swojej pracy i nastawienie do pacjenta.

Pan doktor to lekarz z powołania. Jest bardzo konkretny, wszystko wytłumaczy i poświęca pacjentowi dużo czasu. Nie patrzy na wiek chorego tylko na schorzenie.Polecam z pełną odpowiedzialnością.