Polecam z całego serca Pana doktora, konkretny uprzejmy a co najważniejsze bardzo profesjonalny z szybką reakcją! Operacja od wizyty u Pana doktora w tydzień, sam wysłał skierowanie wszystko załatwił. Bardzo dziękuję i zawsze będę polecać. Anna

Z " Panem Doktorem " miałam do czynienia w WCO . Bardzo nieprzyjemny w obyciu , badanie było bolesne , a jego diagnoza to " nie tu nie ma , leczyć się u swojego ginekologa " Oczywiście swojej diagnozy nie przedstawił na piśmie , bo po co ? Stanowczo odradzam wizyty .

Stanowczo odradzam wizyty .

DR MARCIN MICHALAK JEST BARDZO MIŁY, UPRZEJMY I PROFESJONALNY! INNI POWINNI SIĘ UCZYĆ OD DR MARCINA MICHALAKA!!!

DR MARCIN MICHALAK JEST BARDZO MIŁY, UPRZEJMY I PROFESJONALNY!
INNI POWINNI SIĘ UCZYĆ OD DR MARCINA MICHALAKA!!!

Jak dla mnie super, jest pierwszym moim ginekologiem i nie żałuje,że właśnie do Niego poszłam, sympatyczny i z podejściem.

W WCO miałam z nim styczność trzy razy w kontroli onkologicznej lekarz bez SERCA! Przy badaniu mówił że jestem za gruba drugi raz czy jestem dziewicą przepraszam badanie dopochwowe było bolesne a jestem matka nastolatki najgorsza wizyta była związana z wypełnieniem dokumentów dla ZUSU powiedział że do roboty ! i nie kwapil się wypełnić mi dokumentów z mojej karty chorobowej bawił się orzecznika zusowskiego ps.do wiadomości Pana "doktora" renta została mi przyznana bo nie Pan decyduje o tym! Do wiadomosci nie zawdzięczam mu zdrowia ani tym bardziej życia a zachowanie ...

dopochwowe było bolesne a jestem matka nastolatki najgorsza wizyta była związana z wypełnieniem dokumentów dla ZUSU powiedział że do roboty ! i nie kwapil się wypełnić mi dokumentów z mojej karty chorobowej bawił się orzecznika zusowskiego ps.do wiadomości Pana "doktora" renta została mi przyznana bo nie Pan decyduje o tym! Do wiadomosci nie zawdzięczam mu zdrowia ani tym bardziej życia a zachowanie tego doktora jest karygodne

Może i Pan doktor jest dobrym ginekologiem,ale już dawno powinien wykreślić ze swoich usług prowadzenie ciąży.Położnik z niego żaden...Zerowe zainteresowanie dzieckiem i pozostawienie pacjentki samej sobie.Zawsze myślałam,że prowadzenie ciąży kończy się z chwilą urodzenia dziecka,a nie miesiąc wcześniej,kiedy to doktor spławia Cię i pozbywa się odpowiedzialności,bo ma swoją pracę w Klinice Onkologii i porodòwka go już nie interesuje.

fachowiec-specjalista na szóstkę !!! lekarz z powołania !!! empatyczny, godny zaufania !!! POLECAM I DZIĘKUJĘ !!!

Bardzo dobry specjalista. Pan doktor pomogł mi w chorobie, a następnie poprowadził obydwie moje ciąże. Polecam

Bardzo mnie cieszy, że w czasie ciąży byłam pod opieką właśnie Dr Marcina Michalaka i chciałam mu jaszcze raz podziękować przez ten komentarz. Nie wyobrażam sobie chodzenia do innego ginekologa w Poznaniu i bardzo się cieszę, że w końcu na takiego lekarza trafiłam. Doktor Michalak jest nie tylko bardzo dobrym i kompetentnym ginekologiem, ale również niezmiernie sympatyczną i empatyczną osobą, budzącą ogromne zaufanie i przeświadczenie, że jest się w dobrych rękach. Jest lekarzem z powołania i nie ma tu znaczenia czy pacjentka jest przyjmowana np. w Lux Medzie czy na NFZ, ponieważ bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu. Miałam też szczęście trafić "pod nóż" do Dr Michalaka - i aż trudno uwierzyć, że po tak dużym dziecku jak mój synek jest tak mała i estetyczna blizna. Synek urodził się ładnie rozwinięty i zdrowy. Cieszę się, że podczas ciąży mój synek był pod opieką właśnie Dr Michalaka, choć trafiłam do niego dopiero w III trymestrze. Nie zmienia to faktu, że zajmował się nami jakbym była jego pacjentką od początku. Teraz tylko żałuję, że wyprowadzam się z Poznania, bo będę musiała zrezygnować z bardzo dobrego lekarza, ale może jeszcze kiedyś uda się wrócić :) Jeszcze raz chcemy podziękować z synkiem za bardzo dobrą opiekę i życzymy Panu doktorowi wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i rodzinnym :) M. z mamą :)