lek. dent. Marcin Mielcarek

Chirurg stomatolog

Jestem po usunięciu 4 ósemek przez doktora Mielcarka i szczerze mogę polecić każdemu. Każde z zabiegów przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, były wykonane fachowo i stosunkowo szybko. Doktor jest bardzo ciepłym i rzeczowym człowiekiem - wszystko wytłumaczył na czym polega zabieg i zadbał o to, żeby się nie stresować.

Właśnie jestem po usunięciu ósemki, poszłam do Doktora Mielcarka ze łzami w oczach i drżącym głosem a wyszłam z Gabinetu uśmiechnięta. Super podejście do pacjenta, Doktor bardzo rozluźnia atmosferę, usunięcie zęba trwało max 3 minuty i co najważniejsze wszystko odbywa się bezboleśnie. Z całego serca polecam tego lekarza.

Polecam wszystkim z całego serca. Wyrwanie ósemki trwa krótką chwilę. Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Widać, że praca którą wykonuję jest jego pasją.

Świetny lekarz, bardzo miły, kompetentny. Usunięcie zębów odbywa się bezboleśnie. Wizyta u takiego lekarza to przyjemność :)

Świetny specjalista, pełny profesjonalizm.Uprzejmość i miła atmosfera w gabinecie.Świetnie ze Zamość posiada takiego specjalistę.

Ma ludzkie podejście do pacjenta , a przede wszystkim jest bardzo dobrym fachowcem. Szczerze polecam.

Po wizycie u Pana Mielcarka przestałam bać się dentysty. Usuwa zęby naprawdę bezboleśnie. A poza tym jest bardzo miłym człowiekiem.