dr n. med. Marcin Miklas

Urolog

Jestem pacjentką dr Miklasa od października ubiegłego roku. W listopadzie miała miejsce nieplanowana druga operacja. Opieka i wsparcie podczas pobytu w szpitalu, jak i po jego wyjściu jaką otrzymałam od dr Marcina zasługuje na więcej niż 5 punktów. :) Nie ma skali by opisać i podsumować to wszystko co otrzymałam. Niesamowite ciepłe i pełne wyrozumiałości do pacjenta podejście i niesienie pomocy w cierpieniu i bólu w niezwykle skierowany do pacjenta i jego wrażliwości sposób. Przebywałam na oddziale ponad 30 dni, a każdy dzień był krokiem do przodu i wielkim wsparciem od dr Marcina nawet pod kątem zapewnienia pozytywnego myślenia. Było ciężko, ale jako lekarz prowadzący, pełny uprzejmości, poświęcał mnóstwo czasu pacjentowi. Lekarz, który mimo mojej długiej rekonwalescencji ani przez chwilę nie przestawał wierzyć i pomagać, by w końcu było dobrze. Teraz jestem już zdrowa, ale wierzę , że w przyszłości będę miała możliwość choć raz jeszcze spotkać dr Marcina Miklasa. Polecam z całego serca !!!!!!

Od ponad 2-ch lat jestem pacjentem Dr.Miklasa.W tym okresie przeprowadził na mojej osobie dwie poważne operacje z pozytywnym skutkiem.Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem,bardzo chętnie służy fachową pomocą medyczną,jest godnym polecenia potrzebującym.Obecnie korzystam z wizyt lekarskich w " Ikarze " przy ul. .Szubińskiej w Bydgoszczy.Umawiam się telefonicznie,nie czekam w długich kolejkach,a gabinet w którym przyjmuje jest wyposażony w USG.Tam też przeprowadza szybkie i dokładne badania,które niejednokrotnie ratują życie.

Wspaniały, oddany doktor, leczy zgodnie z etyką lekarską, bardzo dokładnie wytłumaczy chorobę, bardzo uprzejmy i delikatny w przekazywaniu informacji o stanie zdrowia pacjenta, nie czeka na zapłatę tylko od razu działa w celu ratowania życia i zdrowia pacjenta.Właśnie w niedzielę 8 września 2013 r. ( operacja 11 września 2013 r.) uratował życie mojego męża i otoczył go ojcowską troską oraz pozytywnie wspierał podczas pobytu w szpitalu. Godny polecenia. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tego doktora.

Byłam pacjentką dr. Miklasa w szpitalu wojskowym. Bardzo sympatyczny, wzbudzający zaufanie, posiadający dużą wiedzę, doświadczenie i umiejętności lekarz. Bardzo serdecznie polecam.

Wybitny specjalista,kontaktowy,b. sympatyczny,absolutnie godny polecenia.Operował moją Żonę 18 września b.r. Ci co piszą dzdury,chyba zazdroszczą Jego aparycji i energii.

Byłem,i jestem pacjentem dr Miklasa! Gdyby nie on,to straciłbym życie! Polecam,świetny fachowiec!

Byłem,i jestem pacjentem dr Miklasa! Gdyby nie on,to straciłbym życie!
Polecam,świetny fachowiec!

Świetny lekarz! Poleciłabym go nawet swojej mamie, gdyby byla taka potrzeba. Podszedł do choroby odpowiedzialnie i bardzo profesjonalnie. Miły człowiek i dla każdego ma czas.

Bylam pacjentka dr Miklasa w szpitalu wojskowym. Dr mnie zoperowal i wypisal do domu. Po trzech dniach pobytu w domu zaczelam krwawic do przestrzeni zaotrzewnowej . Doktor nie przyjal mnie ponownie do szpitala poniewaz oddzial byl juz zamkniety w okresie swiatecznym. Doktor odmowil mi pomocy. W szpitalu Biziela uratowano mi zycie. Nie Polecam tego doktora!Ani szpitala wojskowego bo nie maja takiego doswiadczenia jak w szpitalu Biziela.

Byłam pacjentką dr Miklasa. Kilka konsultacji, operacja, zabieg. Dr ten bardzo dokładnie wytłumaczył mi planowany przebieg leczenia. Bardzo odpowiedzialny i kompetentny. Jeśli w przyszłości będę musiała korzystać z porady urologa to na pewno udam się do dr Miklasa. Polecam.

byłam pacjetka Pana doktora w szpitalu wojskowym,i jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej