lek. dent. Marcin Mikołajczyk

Od lat leczymy zęby już całą rodziną u Pana Marcina i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm, wiedza, doskonałe pomysły leczenia zębów, a to wszystko za rozsądną cenę. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług innego dentysty.

Wspaniały lekarz. inteligentny, pracowity, wspaniałe podejście do pacjenta, delikatny i miły, dużo czasu poświęca dla pacjenta.

Najlepszy !!! Polecam ! Wyleczył moje bardzo problematyczne uzębienie ! Nikt inny sobie z tym nie poradził. Dopiero jak trafiłam do Pana Doktora to on mi pomógł. Wysoka jakość usługi !

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Kompetentny a przy tym tak miły, że w sumie zapomina się o stresie. Wyleczył mi kilka zębów. Jestem bardzo zadowolona. POLECAM.

Bardzo dobry lekarz, dokładny , solidny , kontaktowy, pełny profesjonalizm i kultura osobista, polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz! Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Staranny, dokładny świetny kontakt... Polecam

Najlepszy stomatolog w Będzinie :) Lekarz jest uczciwy, nie stara sie naciagać swoich pacjetów. Wizyta prywatna byla tańsza niż wizyta publiczna w innej placowce. POLECAM TEGO DENTYSTE

Najlepszy stomatolog w Będzinie :)
POLECAM TEGO DENTYSTE

Polecam wszystkim rozwiązywanie swoich problemów stomatologicznych u doktora Mikołajczyka. Jest to lekarz z powołania. Efekt wykonywanych przez niego zabiegów jest trwały. Na szczególne podkreślenie zasługuje jego wysoka kultura osobista, serdeczne podejście do pacjenta oraz podmiotowe traktowanie go.Z całego serca polecam doktora Marcina Mikołajczyka. Halina Różańska Będzin, listopad 20012r.

Halina Różańska
Będzin, listopad 20012r.

Pełny profesjonalizm !!! Jeszcze zaden z zębów ktore byly naprawiane przez Pana Mikolajczyka nie popsuł się do tej pory, zabiegi są bezbolesne a z reguly wszystkie naprawy robię bez znieczulenia. Co warte podkreslenia czuje się tam domowa i miłą atmosferę, która pomaga zestresowanym sama swiadomoscią bycia u dentysty - pacjentom ;))wielki plus polecam wszystkim wizyty u Dr Mikołajczyka - ceny równiez sa bardzo rozsądne

Lekarz jest uczciwy, nie stara sie naciagać swoich pacjetów. Ceny są rozsądne. Zdażył sie nawet,że wizyta prywatna byla tańsza niż wizyzta publiczna w innej placowce stamatoligii. Pan Mikołajczyk jest bardzo dokładny i stara się jak może aby każdy jego pacjent mial zdrowy usmeich.