lekarz Marcin Misiek

To Swietny specjalista i miły czlowiek . Jesli lekarz jest z humorem to podrywacz, jeśli powazny to niekontaktowy i mruk . On nie jest zwykłym lekarzem tylko wybitny operatorem , tytuł profesora nie śiadczy o niczym. czego wy ludzie chcece od tych lekarzy

Nie polecam tego doktora odradzam definitywnie kasuje 300 zł jakby był co najmniej profesorem a jest zwykłym ginekologiem nie słucha pacjentki przerywa i robi się bardzo nieprzyjemny najgorszy lekarz jakimkolwiek miałam do czynienia po drugie nic w problemie nie pomógł wręcz przeciwnie lepiej było te 300 zł dać na schronisko dla piesków

Dr Marcin Misiek to wspaniały specjalista 👌,prawdziwy lekarz z powołaniem ,pracuje na najwyższych obrotach i poziomie ,zawsze uśmiechnięty pomimo zmęczenia i ciągłej intensywnej pracy na bloku operacyjnym ,zoperował mnie laparoskopowo to była trudna operacja ale Dr zrobił wszystko aby pozbyć się intruza i i i jednocześnie zachować wszystko co niezbędne abym mogła być Mamą 😄Dziękuję Doktorze 😀😀😁

Świetny lekarz, pełen profesjonalizm, jest przemiły. Przeprowadził mi fachowo laparoskopie nie uszkadzając jajnika i rozśmieszył mnie na bloku operacyjnym dzięki czemu wogóle nie bałam się. Bardzo dobry, kompetentny lekarz godny polecenia.

Na początku dr Misiek do mnie nie przemawiał, nie rozumiałam zachwytów nad jego osobą. Moje podejście zmieniło się po laparoskopii. Na prawdę był świetny, pełen optymizmu i dobrego humoru. Tak szczerze to strasznie dobrze wspominam pobyt w szpitalu :). Nigdy nie miałam z nim większych problemów, chociaż ciężko się do Niego dodzwonić :P - cena sławy. Lubię, polecam i szczerze tęsknię za nim... :) Wspaniały człowiek, jak tylko będzie coś nie tak pędzę od razu do Niego 0 mimo że czekać trzeba ponad miesiąc :)

dzięki Miśkowi odzyskalam wiare w lekarzy z powolania. Jak dla mnie jest numerem 1 . Bardzo dobry lekarz i dzieki temu ,ze jest taki dobry to nie zawsze ma czas dla wszystkich. Tak czy inaczej sadze ,ze czasem nawet warto poczekac na wizyte u niego.

Bardzo mi pomogł. Najlepszy, jakiego znam. ALE KOSZT WIZYTY to 15o zl -z usg , conajmniej od listopada 2011 a nie jak piszecie 50 zł.

wedlug mojej opini to bardzo dobry specjalista ginekolog-onkolog,realne diagnozy,a dobry humor Doktora nie powinien nikomu przeszkadzac ?

Ciężka sprawa z tym doktorem... Kompetentny to może i jest, ale nie do końca to wykorzystuje. Mało czasu poświęca pacjentce, niezbyt dokładnie tłumaczy chorobę. Ma dziwne poczucie humoru i głupie teksty, na mnie one wrażenia nie robią, ale dla niektórych kobiet mogą być niesmaczne, przykładowo "teraz zajrzymy w majteczki"... Ogólnie dba o to żeby pacjentka czuła się komfortowo, ale te teksty to czasem uniemożliwiają. Teraz moze przejdę do plusów: ma ogromną wiedzę, nie bierze drogo za wizytę, jest dowcipny i zazwyczaj uśmiechniety, rozgadany (zależy od pory dnia) :)

dla doktora Miśka liczy sie tylko kasa rzuca głupie teksty wizyta trwa moze 10min nie nie nie dla mnie taki lekarz!!!