Z doktorem przeszedłem długą drogę (w ramach leczenia ortodontycznego). Zaczęło się od wyrwania trzech ósemek, później kortykotomia w celu przestawienia dwóch zębów, następnie operacja retrogenii w szpitalu w Katowicach, kończąc na wstawieniu implantów zębowych. Mimo branży(umówmy się, mało kto lubi chodzić do dentysty) pozostaje on moim ulubionym lekarzem, a spotkałem ich wielu w życiu. Duża wiedza w temacie, bardzo dobra komunikacja - zawsze wyjaśni o co chodzi, czy wyczerpująco odpowie na pytanie, zawsze nakreśli plusy i minusy i przedstawi ewentualne konsekwencje działania. Ale pomijając tematy fachowe to po prostu fajny gościu, nie olewa, nie traktuje człowieka z góry, przejmuje się pacjentem, a w gabinecie non-stop panuje jajcarski klimat (asystentki mają z nim niezły ubaw) i podejrzewam, że prywatnie to musi być dusza towarzystwa :) Polecam wszystkim doktora bazując na swoim doświadczeniach (a wizyt odbyłem sporo), na pewno się nikt nie zawiedzie.

Trafiłem do Pana Doktora po skierowaniu przez mojego ortodontę. Okazał się super fachowcem. Nie dość, że operacja mojej żuchwy się udała i rehabilitacja przebiegła bardzo szybko to okazało się, że jest też bardzo dobrym stomatologiem. Jestem u niego pod stałą opieką dentystyczną. Leczę wszystkie przypadłości z moimi zębami. Jest profesjonalistą, który w szczegółach opowiada o przebiegu leczenia. Widać u niego pasję, ponadto warto zwrócić uwagę na jego asystentki. Są bardzo miłe, dzwonią przypominając termin wizyty. Polecam wszystkim Pana Doktora jako dentystę oraz chirurga

Witam, miałam wykonywaną przez dr. Mrówkę dwu szczękową operację twarzy trwającą 6 godzin. Operacja przebiegła bez powikłań. Przed operacją czytałam wiele opinii innych pacjentów , którzy zdecydowali się na podobny zabiegi szczerze mówiąc trochę się bałam. Jednak w moim przypadku wszystko przebiegło znakomicie. Po trzech dniach czułam się już dobrze a teraz po trzech tygodniach mogę powiedzieć że nie ma czego się bać. Jeśli trzeba by było to bez obaw powtórzyłabym zabieg u dr. Mrówki.Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu Pana doktora zmieniły się moje rysy twarzy na bardziej kobiece i subtelne. ...

Witam,
miałam wykonywaną przez dr. Mrówkę dwu szczękową operację twarzy trwającą 6 godzin. Operacja przebiegła bez powikłań. Przed operacją czytałam wiele opinii innych pacjentów , którzy zdecydowali się na podobny zabiegi szczerze mówiąc trochę się bałam. Jednak w moim przypadku wszystko przebiegło znakomicie. Po trzech dniach czułam się już dobrze a teraz po trzech tygodniach mogę powiedzieć że nie ma czego się bać. Jeśli trzeba by było to bez obaw powtórzyłabym zabieg u dr. Mrówki.Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu Pana doktora zmieniły się moje rysy twarzy na bardziej kobiece i subtelne. Jestem szczęśliwa i zadowolona, gdyż zyskałam prawidłowy zgryz. Dzięki doktorowi pozbyłam się kompleksów. Polecam dr. Mrówkę w 100%. To świetny fachowiec i lekarz godny zaufania.

Genialny chirurg - złote ręce. Jakiś czas temu usuwałam w Mavit Katowice dwie ósemki, byłam bardzo wystraszona, bo 2 miesiące wcześniej usuwałam tam u innego lekarza też 2 ósemki z drugiej strony (koszmar przez dwa tygodnie Ketonal łykany jak tylko dawka dobowa pozwalała, przez dwa dni nie mogłam pić bo nie byłam w stanie otworzyć buzi, chciałabym już jechać na nawadnianie dożylane- myślałam, że tak musi być), a tu po zabiegu dr Mrówki taka niespodzianka, na drugi dzień po zabiegu żadnych dolegliwości, mogłam nawet jeść, zero siniaków, obrzęków, leki przeciwbólowe niepotrzebne. W porównaniu z zabiegiem u poprzedniego chirurga niebo w gębie. Dodatkowo miły, uśmiechnięty. Jeśli musicie Państwo usuwać ósemki to tylko u tego chirurga, miałam porównanie więc polecam z czystym sercem.

Jeszcze raz potwierdzam swoją opinie,gdyż zapomniałem sie przedstawić i dodac adres meilowy. Wspaniały lekarz,który podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta,zawsze z uśmiechem na twarzy.Wyrwanie zęba to czysta przyjemność w gabinecie gra muzyczka,doktorowi zawsze dopisuje poczucie humoru,ale najważniejsze jest to,że widać pełen profesjonalizm.Pan Marcin Mrówka zna się na robocie jak mało który lekarz i ma w tej dziedzinie ogromną wiedze zarówno teoretyczną jak i praktyczną,miałem dosyc poważny przypadek leczenie trwało prawie miesiąc czasu i naprawdę nie znam drugiego takiego lekarza,który się tak opiekuje pacjentem nie ważne, czy jest to dzień,czy noc,czy jest to dzień pracujący,czy są to swięta,byliśmy cały czas w kontakcie,gdyż u doktora najważniejsze jest zdrowie pacjenta..Dziękując doktorowi,że jest tak wspaniałym człowiekiem i że jeszcze nigdy nie spotkałem sie z takim podejściem do pacjenta usłyszałem "Sebastian to jest moja robota nie ma tematu,powiedz lepiej jak się czujesz.." WIĘCEJ TAKICH LEKARZY TO BĘDZIE NAM SIE ZYŁO LEPIEJ POLECAM WSZYSKIM

Bardzo polecam Pana doktora wszystkim moim znajomym jak i klientom. Leczenie w moim przypadku jak i dwie operacje przeprowadzone w szybki i profesjonalny sposób. Szybki powrót do pełnej sprawności. Najlepszy chirurg na jakiego można trafić.

Do Doktora Marcina Mrówki trafiliśmy z polecenia. Jesteśmy służbą zdrowia i szukaliśmy dobrego specjalisty, o którym dobrze się mówi w środowisku. To był strzał w dziesiątkę. Bardzo kompetentny, niezwykle uprzejmy, zdecydowany, uczciwy. Zaplanowany przez niego scenariusz operacji twarzoczaszki naszej osiemnastoletniej córki, z powodu progenii okazał się idealny. Operacja trwała trzy godziny i przebiegła bez powikłań. Wszystko przewidziane, zrobione niezwykle sprawnie. Objawy pooperacyjne, jak częściowe zaburzenie czucia, opuchlizna, ustąpiły szybciej niż przewidywaliśmy. Takich specjalistów potrzeba więcej w naszej służbie zdrowia. Zdecydowanie polecamy, z całego serca. Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE.

Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE.

Trafiłam do doktora Mrówki około roku temu. Już na pierwszej wizycie wzbudził zaufanie i kompetentne podejście do mojego problemu, jakim była kostna wada zgryzu. Której sam aparat stały nie był wstanie wyleczyć, tylko ingerencja chirurgiczna. Doktor przedstawił diagnozę. Na kolejnych wizytach doktor Mrówka wyjaśnił bardzo szczegółowo na czym będzie polegać operacja. Strach był nieunikniony, ale 22 lutego 2012 roku poddałam się 7-mio godzinnej operacji wykonywanej przez Dr. Mrówkę. Teraz już 3 miesiące po operacji muszę przyznać ze nie doznałam żadnej komplikacji która wiąże się z każdą operacja. Opuchlizna zeszła całkowicie nie mam żadnych śladów, ponieważ wszystko było wykonywane wewnątrz ustnie. Jestem szczęśliwa i zadowolona, gdyby miała podjąć się jeszcze raz takiej operacji pod opieką "takiego" lekarza poszłabym bez wahania!!! Do końca życia będę wdzięczna za takie podejście i opiekę Dr. Mrówce i personelowi. Operacja była wykonywana w Katowicach w szpitalu specjalistycznym Mavit BARDZO polecam! Pozdrawiam.

Pan doktor Marcin Mrówka to wspaniały fachowiec, już nigdy nie pójdę do nikogo innego gdy będę musiała usunąć zęba. Byłam 2 razy i wizyty wspominam bardzo miło i bez stresu. Dziękuję Panie Doktorze. Basia.