lek. dent. Marcin Mrówka

Chirurg stomatolog

Dr Mrówka to lekarz, którego mogę polecić w 100%. Miałam wykonywaną przez doktora operację w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej (sierpień 2014). Wcześniej również usuwane miałam "ósemki". Wszystko miało miejsce bez jakichkolwiek komplikacji oraz zastrzeżeń. Oprócz tego że Pan Marcin jest genialnym lekarzem, jest też wspaniałym człowiekiem. Polecam każdemu!

Świetny specjalista ! Pomimo mojego lęku do stomatologów Dr Marcin ma na mnie wręcz terapeutyczny wpływ :) Wchodzę i wychodzę z gabinetu z szerokim uśmiechem - również za sprawą nezawodnej Pani Justynki, która jest profesjonalna i przesympatyczna ! Polecam gorąco ten wyjątkowy gabinet. Monika K

Jeszcze raz potwierdzam swoją opinie,gdyż zapomniałem sie przedstawić i dodac adres meilowy. Wspaniały lekarz,który podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta,zawsze z uśmiechem na twarzy.Wyrwanie zęba to czysta przyjemność w gabinecie gra muzyczka,doktorowi zawsze dopisuje poczucie humoru,ale najważniejsze jest to,że widać pełen profesjonalizm.Pan Marcin Mrówka zna się na robocie jak mało który lekarz i ma w tej dziedzinie ogromną wiedze zarówno teoretyczną jak i praktyczną,miałem dosyc poważny przypadek leczenie trwało prawie miesiąc czasu i naprawdę nie znam drugiego takiego lekarza,który się tak opiekuje pacjentem nie ważne, czy jest to dzień,czy noc,czy jest to dzień pracujący,czy są to swięta,byliśmy cały czas w kontakcie,gdyż u doktora najważniejsze jest zdrowie pacjenta..Dziękując doktorowi,że jest tak wspaniałym człowiekiem i że jeszcze nigdy nie spotkałem sie z takim podejściem do pacjenta usłyszałem "Sebastian to jest moja robota nie ma tematu,powiedz lepiej jak się czujesz.." WIĘCEJ TAKICH LEKARZY TO BĘDZIE NAM SIE ZYŁO LEPIEJ POLECAM WSZYSKIM

Dr. Mrówka wykonał operację twarzy polegającą na wyciągnięciu jej środkowego odcinka. Wynikiem operacji jest znaczne poprawienie rysów twarzy. Ogólnie Dr. Mrówka ma pozytywne podejście do pacjenta i żartuje i pośmieje się tak więc jak najbardziej zasłużone 5.

Wynikiem operacji jest znaczne poprawienie rysów twarzy.

DrMrówka to bardzo dobry doktor i człowiek.Polecam każdemu takiego doktora.

DrMrówka to bardzo dobry doktor i człowiek.Polecam każdemu takiego doktora.

Dr. Mrówka jest świetnym lekarzem byłam pierwszy raz i bardzo się bałam , bo miałam mieć usuwany korzeń z rozcinaniem i szyciem włącznie. Ale doktor zrobił to szybko i bezboleśnie do tego jest miły. Wszystko mi wytłumaczył. I naprawdę widać ,że zależy mu na pacjentach. W gabinecie jest idealny porządek, czysto i miło. Polecam wszystkim ten gabinet i Pana Doktora Mrówkę. Kasia z Mikołowa

Dr wykonywal u mnie zabieg z zakresu chirurgi szczękowej , jestem osobą ,która miała duze obawy, gdyż bardzo duzo czytalam o zabiegu , byłam bardzo przerazona operacja, powiklaniami itp. Tym bardziej , ze nie mam duzego zaufania do lekarzy, natomiast z czystym sumieniem i z ogromna przyjemnoscia polecam Dr Mrówkę! Wspaniały człowiek,a to najwazniejsze!!! Nigdy w zyciu nie trafiłam na tak cudownego lekarza!!! Serdecznie polecam !!!!!!!!!!!!

lekarz godny zaufania.W gabinecie panuje przyjacielski klimat.Generalnie miałem uraz do lekarzy ,a do ingerowania w jamie ustnej to juz nie wspomne.wizyta u Dr. Marcina Mrówki zmieniła moje podejscie do tego rodzaju wizyt.Moj zabieg odbył sie bardzo szybko,profesjonalnie, a przede wszystkim 100% bezboleśnie,nie zmienił bym Dr.Mrówki na żadnego innego Lekarza.Wspaniała opieka medyczna,mistrzowskie wykonanie.Dr. przejmuje sie stanem zdrowia swoich pacjentów nie tylko w gabinecie,ale i telefonicznie poza nim.Posiada wspaniałe podejscie do pacjenta,godny zaufania:):):)POLECAM!!!!!!!!Michał*Jaworzno*

Do gabinetu Dr Mrówki trafiłam 9 lat temu i do tej pory się Go „trzymam”. U Dra usuwałam 5 zębów, w tym 2 ósemki, zawsze w ekspresowym tempie i bez komplikacji!!! Osiem lat temu Dr założył mi 4 licówki na górne 1- ki i 2-ki , które do dziś trzymają się nieźle mimo mojego nocnego zgrzytania. Dr Marcin założył mi też 2 implanty (pierwszego 3 lata temu), podobnie jak poprzednie zabiegi wszystko przeprowadził profesjonalnie i bez komplikacji. Decydując się na implanty u Dr Mrówki nawet nie przeszło mi przez myśl, że może być coś nie tak i nie myliłam się!!! Z całym przekonaniem i odpowiedzialnością polecam wszystkim mistrzowski duet Dr Marcina Mrówkę i jego równie profesjonalną asystentkę Panią Anię Litwin. Moi znajomi już się przekonali!!! Anka z Dąbrowy