lek. dent. Marcin Mrówka

Chirurg stomatolog

U Pana D-ra M.Mrówki miałam zakładane cztery implanty.Odbyło się to w trakcie dwóch zabiegów. Każdy z zabiegów był całkowicie bezbolesny,gdyż Pan Doktor szalenie dba o komfort pacjenta.Zabiegi odbyły się w miłej atmosferze,o co zadbał sam P.Doktor i jego asystentka P.Ania.Jestem szalenie zadowolona. Efekt jest zachwycający!!! GORĄCO POLECAM P.D-ra.ŚWIETNY SPECJALISTA. H.G. Mikołow

P.Doktor i jego asystentka P.Ania.Jestem szalenie zadowolona.

Doktor Mrówka przeprowadził już moją drugą operację w zakresie chirurgii szczękowej. Tak jak ostatnio wszystko było przeprowadzone profesjonalnie, ze względu na wysokie kompetencje jakie posiada Pan Doktor. Dokładne informowanie na temat przebiegu leczenia,a także możliwość kontaktu w razie potrzeby dodają poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Ponadto, że Dr.Mrówka jest świetnym specjalistą to także bardzo miły i uprzejmy człowiek. Polecam wszystkim i Pozdrawiam !

Fachowa robota,ale niestety cena KOSMOS Usunięcie tzw zęba mądrości = 500zł Brak możliwości korzystania z NFZ Dobrze ale drogo

Fachowa robota,ale niestety cena KOSMOS
Usunięcie tzw zęba mądrości = 500zł
Brak możliwości korzystania z NFZ
Dobrze ale drogo

Miałem do usunięcia wstrzymaną ósemkę a wizytę odkładałem do ostatniej chwili po opowieściach, jakie to męki mnie czekają. Nic podobnego! Wizyta u doktora Mrówki przerósła moje oczekiwania. Zabieg trwał max 30 min, żadnego bólu, miła atmosfera, profesjonalna obsługa. W jednym Pan doktor się pomylił, opuchlizna była mniejsza i zeszła szybciej niż obiecywał (wystarczy stosować się do zaleceń). Polecam każdemu i dziękuję za profesjonalne załatwienie sprawy. Paweł Skóra

Polecam każdemu i dziękuję za profesjonalne załatwienie sprawy.
Paweł Skóra

Trafiłam do doktora Mrówki około roku temu. Już na pierwszej wizycie wzbudził zaufanie i kompetentne podejście do mojego problemu, jakim była kostna wada zgryzu. Której sam aparat stały nie był wstanie wyleczyć, tylko ingerencja chirurgiczna. Doktor przedstawił diagnozę. Na kolejnych wizytach doktor Mrówka wyjaśnił bardzo szczegółowo na czym będzie polegać operacja. Strach był nieunikniony, ale 22 lutego 2012 roku poddałam się 7-mio godzinnej operacji wykonywanej przez Dr. Mrówkę. Teraz już 3 miesiące po operacji muszę przyznać ze nie doznałam żadnej komplikacji która wiąże się z każdą operacja. Opuchlizna zeszła całkowicie nie mam żadnych śladów, ponieważ wszystko było wykonywane wewnątrz ustnie. Jestem szczęśliwa i zadowolona, gdyby miała podjąć się jeszcze raz takiej operacji pod opieką "takiego" lekarza poszłabym bez wahania!!! Do końca życia będę wdzięczna za takie podejście i opiekę Dr. Mrówce i personelowi. Operacja była wykonywana w Katowicach w szpitalu specjalistycznym Mavit BARDZO polecam! Pozdrawiam.

Byłem dzisiaj na usunięciu zęba i wrażenia bardzo pozytywne :) Widać, że prawdziwy fachowiec, bardzo szybki zabieg bez zbędnych ceregieli. Atmosfera bardzo luźna, Pan Mrówka to niesamowicie dowcipny człowiek, polecam :)

Byłem dzisiaj na usunięciu zęba i wrażenia bardzo pozytywne :)
Widać, że prawdziwy fachowiec, bardzo szybki zabieg bez zbędnych ceregieli.

Do doktora Mrówki trafiłam we wrześniu gdyż musiałam pozbyć się zatrzymanej ósemki, trafiłam w odpowiednim momencie bo dziąsło przy ósemce już miało stan ropny. Wizytę wspominam na prawdę miło, nic nie boli, profesjonalna obsługa doktora oraz asystentki. Zabieg trwał około 30 minut, w trakcie którego doktor się pytał "boli basiu" "teraz szyjemy kotku"... i inne takie miłe wyrażenia. Polecam Basia Żory.

Gdyby była możliwość większej noty ani sekundę nie zastanawiałabym się czy ową wstawić ;-) Pan Doktor Mrówka zapewne świetny dentysta ale moje doświadczenie było od strony chirurgicznej, i jestem w stu procentach usatysfakcjonowana. Podjął się bardzo skomplikowanej operacji i wszystko przeszło bez najmniejszych komplikacji. Poświęcał mi wiele czasu i uwagi, możliwość kontaktu telefonicznego niemal 24 godziny na dobę nawet w czasie świąt ! Mogłabym przytaczać tu wiele konkretnych przykładów szczegółów. Delikatny i bardzo uprzejmy ale i tak najważniejsze są jego kompetencje. Polecam lekarza godnego zaufania ! :-)

Ostatnio usuwałem zęba u Doktora Mrówki. To już moja kolejna wizyta u Niego. Wciąż bez zmian: zero stresu, zero bólu, profesjonalizm ze strony Doktora, uprzejmość ze strony całego personelu. Zabieg trwał zaledwie kilka minut. Żadnych komplikacji po usunięciu zęba. Po prostu rewelacja!

wszystkie "5", bo inaczej nie mozna. Nie wiem czy doktor Marcin jest najlepszym lekarzem na swiecie, ale Jego konkretnosc i rzeczowosc, sa bezdyskusyjne. Gdy zabiera sie do roboty, to nie ma "zmiluj sie" - a mimo iz nie internista, pacjent wie ze krzywdy nie zrobi i ze znajduje sie w dobrych rekach. (Jaroslaw L. - Sosnowiec).