lekarz Marcin Nagórski

Ortopeda

2,4
2,3

NIE POLECAM TEGO LEKARZA! Zgłosiłam się z poważnym urazem kolana i skierowaniem na usg. Nie wykonał usg, bo uznał że "w Tychach nadużywa się tego badania" a trzeba skupić się na zlikwidowaniu obrzeku i krwiakow. Łaskawie po 2 miesiacach dał skierowanie na rezonans. Nigdy nie obejrzał zdjęć z rtg ani rezonansu. Niefortunnie opisy badań były pobieżne a on kierował się tylko nimi. Mimo bólu, niemożliwości zgięcia kolana stwierdził, że nic się nie da zrobić. Mogę tylko smarować żelem p/bolowym albo.... (i tu nagle przejawia inicjatywe) wyciąga ulotkę jakiegoś leku, który ...

NIE POLECAM TEGO LEKARZA!
Mimo bólu, niemożliwości zgięcia kolana stwierdził, że nic się nie da zrobić. Mogę tylko smarować żelem p/bolowym albo.... (i tu nagle przejawia inicjatywe) wyciąga ulotkę jakiegoś leku, który należy sobie kupić za jedyne 600 zł (na ulotce tylko nr tel kom ) a on poda ten zastrzyk i problem z głowy na pół roku. Potem miałabym kupić kolejny zastrzyk. Zaproponował tez kijki i rowerek żeby usprawniać kolano GENIUSZ!

WIzyta u innego ortpedy, który najpierw dokładnie zbadał kolano, potem przeanalizowal zdjecia a na końcu przeczytał opisy i co się okazalo?
- pęknięta kosc rzepki
- naderwane więzadło
- dziura w chrzastce rzepki
- odklejona chrząstka od rzepki
- dwie torbiele z krwiakow
- zapalenie tzw gesiej stopki
Uraz tak poważny, że wymaga artroskopii.

A Nagorski leczylby taki uraz zastrzykiem za 600 zł.!!!!!! Zupełny brak kompetencji :(

bylam u P.Dr Nagorskiego dokladnie wczoraj tj 21 sierpien i jestem wyjatkowo zadowolona z wizyty. Konkretny rzeczowy owiany wyjatkowym spokojem. Konkretna decyzja super doradztwo. Nie czytajcie tych wszystkich oszczerstw na Jego temat to jedne bzdury. Polecam i P.Doktorze do zobaczenia na kontrolnej wizycie. zalatwilam i zabiegi, ktore przepisal mi P.dr i orteze jest super Pozdrawiam

Mam dobrą opinię o tym lekarzu. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytani, Nawet mi co nieco narysował, pewnie miął "piątkę" z plastyki ;). Zachowywał się normalnie tj. profesjonalnie jak na gabinet lekarski przystało, tylko pacjentka z przyczyn oczywistych nie chciała w tym gabinecie przebywać. Ponieważ z kuli nie wróży, zlecił mi dalsze badania, czyli też profesjonalnie. Zaczynam kolejną niechciana przygodę z ortopedią.

... a ja zapisałem się właśnie wizytę do Pana Marcina, termin ma dopiero na 05/11/2015 r. i wierzę, że będzie OK !!!. Problem jest większy, że do tego czasu to albo umrę, albo samo przejdzie. I nie jest to wina lekarza, że kolejki są tak długie, czas na pacjenta rażąco krótki i nerwowa atmosfera gotowa. Kto jest temu winny ?

Totalne dno ! Przy wizycie zaproponował termin operacji za 6 lat lub 16 tys. zł i operacja od ręki. Zero kompetencji. Na wizycie ( oczywiście w ramach funduszu) traktuje pacjenta jak zło konieczne.Tacy pseudo lekarze powinni być bezterminowo pozbawiani praw do leczenia. Przestrzegam wszystkich pacjentów przed tym konowałem.

Profesjonalny i kompetentny, angażuje się w udzielenie jak najlepszej pomocy pacjentom. Godny polecenia.

Godny polecenia.

byłam u p.doktora na zabiegu cieśni nadgarstka ,i jestem bardzo zadowolona ,i ide na następny zabieg ,polecam

Beznadziejny lekarz przyjął mnie w szpitalu Murcki w Katowicach nic nie potrafił wytłumaczyć o wszystko musiałem się stanowczo dopytywać odpowiedzi udzielane z wielką łaską miałem wrażenie, że traktuje mnie jak piąte koło u wozu.Wstyd panie doktorze za takie podejście do pacjenta!

Popieram poprzedni wpis. Mi też Nagórski proponował zastrzyki za 600 zł, które miały być antidotum na zerwane wiązadło i ubytki w chrząstce. Masakra. Pewnie zbiera % za każdy zastrzyk, dlatego wciska ludziom ten kit. Człowiek minął się z powołaniem i nie powinien być dopuszczony do pacjentów, bo tylko szkodzi ludziom!!!

Zostałem zoperowany przez tego pana w Murckach, konsekwencje jego niekompetencji odczuwam do dziś. Muszę szukać pomocy u innych lekarzy, żeby naprawić to co zepsuł ten tzw. lekarz. Przestrzegam przed wizytą u niego, bo zamiast zoperować wam nogę, odetnie rękę. Nie rozróżnia achillesa od halluksa. A pacjentów traktuje jak kolejne sztuki mięsa do pokrojenia. Zamiast łóżek zamontujcie na salach haki jak w rzeźni

Przestrzegam przed wizytą u niego, bo zamiast zoperować wam nogę, odetnie rękę.