lekarz Marcin Napierała

Onkolog

Bardzo empatyczny Pan Doktor, przemawia do serca. Nie pozbawia złudzeń, ale też nie mami. Godny zaufania, rozmowa mimo, że rzeczowa, bardzo ludzka. Taktowny. Jestem wdzięczna Z poważaniem i Ukłony

Jeżeli przytrafi nam się konieczność konsultacji bądź leczenie z onkologiem to POLECAM serdecznie. Pan doktor pod każdym względem przewyższa standardy innych lekarzy. Ogromna wiedza, empatia, serdeczność i cierpliwość. Mój tato leczy się już 3 rok na raka płuc i chwali doktora na każdym kroku.

Jest to wspaniały lekarz.Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jesteśmy panu doktorowi bardzo wdzięczni.Siostra żadnemu z lekarzy tak nie wierzyła jak doktorowi Napierale.Polecam

Przypadkowo trafiłem do doktora, ale nie zamieniłbym go na nikogo. Mimo, że leczę się w ramach NFZ, zawsze miał dla mnie czas i zaopiekował się jak należy. Szukasz dobrego specjalisty - polecam.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo dobrze dopasowal chemioterapie mamie, dzięki temu ma duże szanse na wyzdrowienie

Doktor przy prowadzeniu mojej mamy, torbiele w piersiach wielkości gołębiego jajka Po zrobieniu usg stwierdził, że nie wie co z tym zrobić!! Powiedział, że ma zrobić kolejne usg w styczniu i ma przyjść na wizytę w marcu co bardzo nas oburzylo bo bardzo dokładnie opisała mama jak je odczuwa. Nie polecamy.

Bardzo dobry człowiek. Jako lekarz cierpliwy i zawsze znajdzie czas na rozmowe. Takich lekarz powinno być więcej ,ale niestety to marzenie. Polecam pana doktora.

Pana dra znam od kilku m-cy.Jest to lekarz niezwykle sympatyczny i kompetentny.Jego przemiły uśmiech sprawia,że człowiek czuje się zdrowszy.Wielki szacunek!

Jest bardzo dobrym lekarzem, leczy mnie od sześciu lat,ma zawsze czas na moje pytania i wytłumaczenie moich wyników, badań choroby.

Bardzo współczujący lekarz widzi człowieka i jego strach przed choroba

Bardzo współczujący lekarz widzi człowieka i jego strach przed choroba