lekarz Marcin Naumowicz

Neurochirurg

Bardzo polecam dr Marcina. Dzięki operacji, którą miałam w NS i On był operatorem jakoś funkcjonuje. Nie muszę brać leków przeciwbólowych. Za rok kolejna operacja ,mam nadzieję ,że też będzie ją robił dr Marcin. Polecam wszystkim, którzy boją się operacji. Tylko dr Naumowicz.

Priorytetem Pana Marcina jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta. Ciężko jest wyrazić słowami wdzięczność za zaangażowanie i poświęcenie cennego czasu. Do każdej sprawy podchodzi z powagą i nigdy nie zlekceważy żadnego przypadku. Ciężko znaleźć lepszego lekarza w Lubuskiem.

Super specjalista wykonał mi już trzy zabiegi jestem bardzo zadowolony życzę każdemu pacjętowi takiego lekarza pozdrawiam

Bardzo kompetentny lekarz, zawsze uprzejmy, rzeczowy, cierpliwie tłumaczący stan pacjenta, zawsze do dyspozycji w celu udzielenia informacji, co w czasach pandemii, kiedy brak dostępu do pacjenta bardzo wspierające, zresztą Panie pielęgniarki też bardzo życzliwe, troskliwe, Dziadek zaopiekowany, bardzo dziękuję za opiekę nad pacjentem jestem pod ogromnym wrażeniem szybko udzielonej pomocy, bez względu na wiek pacjenta. Ps. nie widziałam Pana doktora na oczy, nie, nie jest moim znajomym, jestem pod ogromnym wrażeniem życzliwości i podejścia do pacjenta co w obecnych czasach, kiedy tyle jadu i pretensji do personelu należy uszanować, i doceniać. Dziękuję całemu personelowi

Witam. Chciałbym podziękować za przeprowadzoną operację kręgosłupa dnia 01.12.17r.w szpitalu w Nowej Soli . Moim operatorem był Pan doktor Marcin Naumowicz. Jest to specjalista , którego mogę z czystym sumieniem polecić. Fachowiec jakich naprawdę można rzadko spotkać. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i opiekę medyczną. Ireneusz Jurga.

emanuje spokojem, budzi 100% zaufanie, troska o pacjenta po operacji do chwili wypisu ze szpitala, to po prostu wspaniały lekarz- odpowiedni na odpowiednim miejscu -jestem szczęśliwa, że trafiłam do niego; pacjentka z Leszna

poleca kazdemu jest wspanialym lekarzem i nie czeka na łapówki!!! kompetentny i miły dzięki temu lekarzowi znowu moge chodzic

jest milym lekarzem dbajoncym o pacienta cierpliwy niesmialy

jest milym lekarzem dbajoncym o pacienta cierpliwy niesmialy

Bardzo cenię tego lekarza za wszystko co dla mnie zrobił !!!Pacjent z Leszna!!

Bardzo cenię tego lekarza za wszystko co dla mnie zrobił !!!Pacjent z Leszna!!

Bardzo dobry specjslista.Mam do Niego pełne zufanie.

Bardzo dobry specjslista.Mam do Niego pełne zufanie.