lek. dent. Marcin Nitkalek. dent. Marcin Nitka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Marcin Nitka

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Jestem młodym dentystą z pasją wykonującym swój zawód. Fascynuje mnie stomatologia estetyczna, dlatego dokładam wszelkich starań, aby każde wypełnienie wyglądało jak najlepiej. Ciągle się doszkalam uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach mających na celu poszerzyć moją wiedzę i zakres umiejętności tak, aby móc zaproponować pacjentowi najlepsze możliwe rozwiązanie jego problemów.

Nagrody i wyróżnienia:
- Ukończone badania i praca pod tytułem „Comparison of the au...

Nie mam zastrzeżeń do tego dentysty, widać, że zna się na tym, co robi i stara się, żeby zabieg był jak najmniej uciążliwy dla pacjenta i jednocześnie dokładnie i profesjonalnie wykonany. P. Marcin jest osobą kontaktową i bezkonfliktową, na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.

Lekarz rzetelny i solidny, dokładnie wytłumaczył źródło problemu i przebieg leczenia. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, bez pospiechu. Robiłam u Pana Marcina 2 plomby podczas jednej wizyty, wszystko sprawnie i bezboleśnie! Jestem zadowolona, po ubytkach ani śladu. Polecam tego stomatologa.

Lekarz rzetelny, który nie wprowadza pośpiechu podczas wizyty, cierpliwie słucha pacjenta i szczegółowo odpowiada na pytania. Pan doktor odznacza się anielską cierpliwością. Wykonanie estetycznych koron nie sprawiło mu problemu i jestem w pełni usatysfakcjonowany wynikami jego pracy.

Byłam u Pana Marcina pierwszy raz z 2ma zębami do załatania. Zabieg przeprowadzony sprawnie, a efekt estetyczny i wygląda solidnie. Dobry kontakt z pacjentem, nie było czuć pośpiechu, ani zniecierpliwienia. Doktor dbający o szczegóły.

Gabinet Pana Marcina to oaza spokoju, wszystko schludne i zachęcające. Pan Marcin to profesjonalista z pasją do zawodu, nie ma u niego pośpiechu i niedomówień. Plomba wygląda bardzo estetycznie i trwale, borowanie nie było bolesne. Wszystko w najlepszym porządku!

Świetny dentysta. Leczył mi kanałowo ząb i zrobił do bezboleśnie. Odbudowany ząb wygląda jak prawdziwy!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134