lekarz Marcin Nolewajka

Stracony czas i pieniądze. Nie takiego przebiegu wizyty spodziewałam się i pomocy. Powiedział jaka jest diagnoza jego zdaniem, wypisał rehabilitację, żadnej rozmowy co jest przyczyną, co robić, czego nie robić by było dobrze.

Leczę u pana doktora niestabilną rzepkę lewą. Od początku wzbudził zaufanie ogromną wiedzą na temat mojego schorzenia. Na pierwszej wizycie wyjaśnił na czym polega mój problem. Rezonans potwierdził diagnozę. Zaproponował leczenie operacyjne. Po operacji na kolejnych wizytach prowadził odpowiednie usprawnianie mojego kolana. Dzisiaj żyję jak zdrowa a nie potrafiłam przed operacją.

Byłem u lekarza w zeszłym tygodniu z powodu bólu barku. Wizyta konkretna, precyzyjny wywiad, dokładne badanie. Pełne tłumaczenie choroby i jasne zalecenia. Bez uśmiechu ale bardzo grzecznie i przede wszystkim konkretnie. Polecam

Dr Nolewajka to jeden z najlepszych fachowców od kolan na Śląsku. Miałem potworny uraz na motorze. Dwie poważne operacje, perfekcyjne. Pełne zaangażowanie, ogromna kompetencja. Kolano jak nowe. Polecam.

Kwintesencja tego, jak lekarz nie powinien traktować pacjenta! Opryskliwy, lekceważący, przez całą wizytę ani razu nie spojrzał na mnie, kategoryczny w ferowaniu diagnozy i nie dający nadziei na wyleczenie - tzw. "spuszczanie po brzytwie", a to wszystko odpłatnie w prywatnym gabinecie za, bagatela,150 zł od wizyty! Nawet umierając nigdy więcej nie zgłosiłabym się doń po pomoc!!! Stanowczo odradzam!!!!!