Serdecznie polecam pana doktora. Jest wybitnym specjalistą. bardzo ciepłym skrupulatnie wykonującą swoją pracę. Troszczy się o pacjenta na najwyższym poziomie przed zabiegiem w trakcie i po. Operacje wykonał bezkrwawo Co w efekcie dało bezbólowy okres rekonwalescencji. polecam w 100%

Byłam dwukrotnie operowana przez dr.Nowaka (cieśń nadgarstka -obie dłonie).Rezultat obu operacji - więcej niż wspaniały.Jestem pod wrażeniem niebywałej kompetencji -dr.Nowak to lekarz idealny -charyzmatyczny,kompetentny,o bardzo wysokiej kulturze osobistej pochylający się nad chorym z uwagą ,życzliwością i empatią.Jestem także pod wrażeniem ogólnej atmosfery na Oddziale chirurgii plastycznej i endoskopowej w szpitalu Orłowskiego.Tutaj pacjent otoczony jest opieką i uwagą całego wspaniałego personelu.Z całego serca dziękuję i polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

Pan dr Nowak operował mnie w klinice Promedion.Praktycznie nie miałam biustu.Dokonał cudu.Czekam już tylko na efekt końcowy,ale już jest super. Życzliwy,kompetentny,po prostu godny polecenia.

a mnie Pan doktor powiększył piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektu, są piękne, a Pan doktor to cudowny, wielki człowiek. Ma super podejście do pacjenta, zawsze znajdzie czas, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Dzięki niemu w ogóle się nie stresowałam zabiegiem, gdyż wiedziałam, że jestem w dobrych rękach ( okazało się , że w lepszych być nie mogłam) . Dziękuję za wszystko. I. M.

Jestem bardzo zbudowana i podejściem pana doktora i super zadowolona po operacji. Rzeczowy lecz miły, kontaktowy, dwa dni po operacji cieśni nadgarstka moja ręka miała się lepiej niż ta nieoperowana. Pan doktor interesował się mną i moim samopoczuciem, przed zabiegiem po podaniu znieczulenia w trakcie oczekiwania na zabieg i po operacji. Wszystko to w publicznym szpitalu Orłowskiego. Bardzo Panu dziękuję Panie doktorze.

Bardzo dobra profesjonalna opieka, miła atmosfera ,pacjent traktowany jest jakby był jedyny i wyjątkowy-co zmniejsza napięcie przed zabiegiem- dziękuję i serdecznie polecam. Janina Boroń

Janina Boroń

Bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec, a przy tym konkretny i rzeczowy. Nie brakuje mu też poczucia humoru, co nie jest bez znaczenia podczas zabiegów operacyjnych:)

U doktora Maarcina Nowaka robilam korekte nosa, jestem bardzo zadowolona z efektu operacji nos byl dosc mocno skrzywiony w prawa strone i mial maly garbek po operacji nosek jest prosciutki poleca tego chirurga.

Znakomity chirurg plastyk. Doskonale operuje ciesni nadgarstka. Wspaniały i dobry człowiek. Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

dr
Agnieszka Bliżanowska