Od kilku lat leczylam się na niepłodność pierwotną. Kiedy udało sie zajść w ciążę i trafiłam do pana doktora na pierwsze badania prenatalne po wyjściu z gabinetu mimo nie calkiem najlepszych wiadomości poplakalam się ze szczęścia że trafiłam na tak rzeczowego i troskliwego lekarza. Wytlumaczyl mi wszystko, nawet kiedy o nic nie pytalam będąc w lekkim szoku bardzo mnie uspokoił. Mówili szczerą prawdę ale z ogromną dozą szacunku do moich uczuć. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza, a byłam u wielu. Wróciłam do niego na drugie badania prenatalne, a dziś jestem po amniopunkcji i gdyby nie jego spokój i rzeczowość z jaką sie do mnie zwracal to wszystko kosztowałoby mnie dużo wiecej nerwów. Jestem spokojna o to co będzie. Dziękuję Panu doktorowi i Pani, która pomagała przy zabiegu i byla obecna podczas każdej wizyty. Z pewnością wrócę do jej gabinetu na trzecie badania prenatalne.

Jestem w drugiej ciąży i pierwszy raz byłam u dr. Nylca w 20 tygodniu. Powiem szczerze, że dopiero teraz poczułam że mam wykonane usg z pełnym profesjonalizmem. Kilka poprzednich usg w tej i poprzedniej ciąży było po prostu kiepskich w porównaniu z badaniem dr Nylca, a były robione podobno w najlepszych klinikach. Pan doktor wszystko dokładnie opowiada co widać na ekranie. Gorąco polecam.

Pan doktor ma świetne podejście, wyjaśnił wszystko co chciałam wiedzieć - bardzo dokładnie i zrozumiale, do tego jest bardzo miły i można z nim porozmawiać "na luzie". Zdecydowanie opinia na + :) (katowice-endokrynologia ginekologiczna)

(katowice-endokrynologia ginekologiczna)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita