Specjalizuje się w ginekologii plastycznej oraz w przeszczepach tkanki tłuszczowej. Prowadzi bloga poświęconego medycynie estetycznej https://skorna.pl

Do Pana Doktora trafiłam szukając lekarza, ktory zrobi poprawke po zabiegu labioplastyki, bylam załamana efektem, prawie wpadlam w depresje. Pan Doktor na konsultacji zbadal mnie, przeprowadzil ze mna rzeczowa rozmowe, byl empatyczny i odpowiedział na wszystkie nurtujace mnie pytania. Jestem juz po zabiegu u Pana Doktora i jestem przeszczesliwa.Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista i cudotwórca, moj przypadek byl naprawde beznadziejny.Tak bardzo wazne jest, aby wybrac odpowiedniego lekarza, by pozniej uniknac takiej sytuacji w jakiej ja sie znalazlam. POLECAM PANA DOKTORA Marcina Nylca w Klinice Skórna .pl w Katowicach!!!!

Najlepszy w swoim rodzaju, doktor Nylec perfekcyjnie zajął się modelowaniem mojego przerośniętego napletka, jest najlepszy w swojej dziedzinie..

Z czystym sumieniem polecam doktora Nylec, przeprowadzał on u mnie zabieg labioplastyki laserowej, tj. usunięcie nadmiaru tkanki z warg sromowych małych. Zabieg przeszedł perfekcyjnie i bezboleśnie, wiadomo że potem ból był odczuwalny jak po wszystkich tego typu zabiegach, ale końcem końców udało się usunąć bolączkę która była od dawna. Polecam doktora bardzo gorąco za jego dobroduszność, temperament i pomoc

Mialam dzis badania prenatalne wykonywane przez P Doktora I jestesmy mega zadowoleni ,pan Dr bardzo szczegolowo opisal nam badania,wszystko super wytlumaczyl a do tego jest przesympatyczny :-)

Od kilku lat leczylam się na niepłodność pierwotną. Kiedy udało sie zajść w ciążę i trafiłam do pana doktora na pierwsze badania prenatalne po wyjściu z gabinetu mimo nie calkiem najlepszych wiadomości poplakalam się ze szczęścia że trafiłam na tak rzeczowego i troskliwego lekarza. Wytlumaczyl mi wszystko, nawet kiedy o nic nie pytalam będąc w lekkim szoku bardzo mnie uspokoił. Mówili szczerą prawdę ale z ogromną dozą szacunku do moich uczuć. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza, a byłam u wielu. Wróciłam do niego na drugie badania prenatalne, a dziś jestem po amniopunkcji i gdyby nie jego spokój i rzeczowość z jaką sie do mnie zwracal to wszystko kosztowałoby mnie dużo wiecej nerwów. Jestem spokojna o to co będzie. Dziękuję Panu doktorowi i Pani, która pomagała przy zabiegu i byla obecna podczas każdej wizyty. Z pewnością wrócę do jej gabinetu na trzecie badania prenatalne.

Jestem w drugiej ciąży i pierwszy raz byłam u dr. Nylca w 20 tygodniu. Powiem szczerze, że dopiero teraz poczułam że mam wykonane usg z pełnym profesjonalizmem. Kilka poprzednich usg w tej i poprzedniej ciąży było po prostu kiepskich w porównaniu z badaniem dr Nylca, a były robione podobno w najlepszych klinikach. Pan doktor wszystko dokładnie opowiada co widać na ekranie. Gorąco polecam.

Pan doktor ma świetne podejście, wyjaśnił wszystko co chciałam wiedzieć - bardzo dokładnie i zrozumiale, do tego jest bardzo miły i można z nim porozmawiać "na luzie". Zdecydowanie opinia na + :) (katowice-endokrynologia ginekologiczna)

(katowice-endokrynologia ginekologiczna)