dr n. med. Marcin Olajossy

Psychiatra

Lekarz ten, oczywiście moim zdaniem, jest z natury bardzo sympatyczny ale niestały i nieszczery.

powinien wysłuchać rodzinę chorego, osobę towarzyszącą, by skorygować i uwiarygodnić relację .

wybitny klinicysta, jestem Jego pacjentem od 84 r, m. b.

wybitny klinicysta, jestem Jego pacjentem od 84 r, m. b.

nie polecil bym go nikomu,nie pomolmi przypisal recepte na lek ,ktory nie dziala i wziol kase 5min.100zl

Można powiedzieć, że uratował moje życie, kiedy pomógł mojej psychotycznej matce, którą sama się okpiekuję.

wspaniały lekarz! Poleciłabym go każdemu!

wspaniały lekarz! Poleciłabym go każdemu!

Jestem lekarzem któremu przydarzyło się ciężko zachorować. Z pewnymi problemami psychicznymi męczyłem się ponad rok. Leczenie jakie stosowali moi koledzy było bardzo nowoczesne i zgodne ze sztuką, ale dopiero Pan doktor Olajossy rozeznał mój problem i zastosował leki, które pomogły mi wyjść z ciężkiej opresji.Leczy mnie za darmo szanując dobry obyczaj panujący wśród lekarzy. Aktualnie spotykam się z nim raz w miesiącu i za każdym razem jest w stanie bardzo szybko rozpoznać problemy zdrowotne, które mnie dotyczą. Świetnie orientuje się w farmakologii leków i ma swoje duże doświadczenie kliniczne. Ponadto w internecie znalazłem informacje o jego szerokich zainteresowaniach medycyną i olbrzymim dorobku naukowym, dzięki temu Pan doktor prezentuje podejście holistyczne do pacjenta. Jest człowiekiem niezwykle opanowanym, cierpliwym i spokojnym, zwykle uśmiechniętym.

Bardzo dobry lekarz, od razu wie w czym tkwi problem, ale mógłby trochę więcej czasu poświęcić na rozmowę z pacjentem. Mi tego brakowało, czasem czuło się zbywanie pacjenta, aby ku końcowi wizyty :( Ale pomógł.

bardzo dobry lekarz, pomocny w , rozumiejący problemy pacjenta

bardzo dobry lekarz, pomocny w , rozumiejący problemy pacjenta

godny polecenia, skupia się na problemie pacjenta i naprawde stara się pomóc.

godny polecenia, skupia się na problemie pacjenta i naprawde stara się pomóc.