lekarz Marcin Opławski

Chodzę do Pana doktora od kilku lat i po każdej wizycie chcę wrócić. Świetny człowiek, pełen humoru, pozytywnego podejścia do życia, o niesamowitej energii, a przy tym najlepszy specjalista. Jestem zachwycona nie tylko badaniem, wyjaśnieniem problemu, ale tym normalnym, ludzkim podejściem do pacjenta. Dziękuję Panie doktorze.

Wysokiej klasy specjalista, przyjazny wobec drugiego człowieka, z dużym poczuciem humoru. Trafiłam do doktora z ciążą pozamaciczną, po drodze było poronienie. Jestem po czterdziestce, dzięki doktorowi, jego opiece szybko doszłam do siebie, a dziś cieszę się pięciomiesięcznym synkiem. Jego siła spokoju, rzeczowe podejście oraz ujmujący sposób bycia rozbrajały każde moje wątpliwości, czy „strachy” podczas ciąży. Szycie po cięciu wykonanym przez doktora ładnie wygojone, a ja wróciłam już do formy. Serdecznie polecam. ASZ

do licha , to ja chyba mam jakiegoś pecha , bo akurat trafiło mi się nieprzyjemne zderzenie z kompletnym brakiem zainteresowania ze strony doktora; p.t. jacy nudni są ci pacjenci , nie płacą żywej gotówki i jeszcze śmią wymagać ; to mi się przytrafiło nie w jego prywatnym gabinecie tylko w przychodni szpitalnej

Doskonały, przesympatyczny lekarz. Byłam u różnych, ale u niego zostanę na pewno na długo. Kompetentny, niezwykle uprzejmy, uśmiechnięty i są to jego cechy naturalne, a nie wyćwiczone na potrzeby prowadzonej działalności. Polecam gorąco wszystkim kobietom!

Obdarzony intucją lekarska, niesamowity specjalista. W tak wogóle połączenie wiedzy z praktyką. Pacjentka Ewa

Bardzo polecam, jest to sympatyczny i kompetentny lekarz, bardzo dobrze prowadzi ciążę, wszystko tłumaczy i wykonuje szczegółowe badania, ja miałam problem z szyjką macicy, która się obniżała w 6 miesiącu, jednak po założeniu krążka wzmocniła się i nie było później problemów, poród przebiegł bardzo dobrze (rodziłam naturalnie), była to moja pierwsza ciąża i będąc pod opieką dr Marcina Opławskiego czułam się bezpiecznie, a to jest bardzo ważne.

Bardzo polecam, jest to sympatyczny i kompetentny lekarz, bardzo dobrze
prowadzi ciążę, wszystko tłumaczy i wykonuje szczegółowe badania, ja
miałam problem z szyjką macicy, która się obniżała w 6 miesiącu,
jednak po założeniu krążka wzmocniła się i nie było później
problemów, poród przebiegł bardzo dobrze (rodziłam naturalnie), była
to moja pierwsza ciąża i będąc pod opieką dr Marcina Opławskiego
czułam się bezpiecznie, a to jest bardzo ważne.

Polecam serdecznie. Super lekarz byłam u Niego na pierwszej wizycie, w ogóle nie czułam strachu wszystko minęło po wejściu do gabinetu

Jestem bardzo zadowolona. Strasznie się bałam pierwszej wizyty u ginekologa, a tu... niespodzianka! Było super! Zero stresu (nie licząc kilkunastu minut przed 1. wejściem) Teraz jestem w 16 tc i cieszę sie ,że nie zmieniłam ginekologa. W każdej sytuacji można na niego liczyć. Dwa razy plamiłam. Pan Marcin znalazł przyczynę, pomógł i uspokoił mnie. co do usg genetycznego... oddaje kobiety w ręce specjalisty od takich rzeczy... nie trzeba od niego tego wymagać:) Jeżeli uważa, że jest ktoś kto zrobi to lepiej to tylko się cieszyć:P A żarty.. haha... mile widziane. ...

Jestem bardzo zadowolona.
A żarty.. haha... mile widziane. Przynajmniej nie czuję się , jakbym szła na ścięcie:)

Świetne podejście do pacjentki, nowoczesny gabinet i doskonała znajomość kobiecyhc problemów i umiejętność dotarcia do mnie co się rzadko zdarza.

podaję koszt wizyty w ciąży, czyli badanie + usg. Doktor prowadzi moją ciążę (jestem już na finiszu) i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń wręcz odnoszę wrażenie, że trafiłam na właściwą osobę zarówno w kwestii kompetencji jak i zaufania, poczucia komfortu w trakcie wizyty. A jeśli chodzi o poczucie humoru, to mnie zawsze wizyty u gina stresowały, a teraz jestem wyluzowana jak nigdy i to dzięki doktorowi i atmosferze jaką stwarza w gabinecie. POLECAM

podaję koszt wizyty w ciąży, czyli badanie + usg.