lekarz Marcin Opławski

Ginekolog

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Przez kilkanaście lat męczyłam się z potwornymi problemami ginekologicznymi-pierwszy, zamiast-jak inni dotychczas-straszyć mnie PCOS i "niemożliwością" zajścia w ciążę poprostu mnie wyleczył. Po prostym badaniu laboratoryjnym, którego nikt dotychczas nie zasugerował trafnie zdjagnozował chorobę, podał jeden, jedyny lek-tani, w dawce mini-mini-minimalnej. Objawy minęły niemal z dnia na dzień, a po kilku tygodniach zaszłam w ciążę-właśnie kończę 3 miesiąc :-) Rozmowa na temat porodu na Kopernika była, a i owszem, ale bez zachęt czy nacisków-poprostu "wyszła w praniu", zupełnie przypadkiem. Nie zamierzam tam rodzić, chyba, że "po drodze" zajdą wskazania do CC. Jest otwarty na opinie pacjentki, do niczego nie zmusza, co dla mnie niezmiernie ważne. Nie ma problemu ze zrobieniem badań i doniesieniem ich z dowolnego laboratorium-gdzie mi wygodniej i taniej. Nie ma problemu z tym, że chcę pracować/uprawiać sport/nie chcę łykać sztucznych preparatów witaminowych w ciąży. No chyba, że ktoś woli starszą, despotyczną lekarkę, która "sama najlepiej wie" i narzuca metody leczenia, zamiast je proponować i przedyskutować z pacjentką, to raczej nie ten adres polecam... Trochę mnie jednak dziwi, że często te same Panie, które złożeczą na bardziej otwartych i zdystansowanych do medycyny lekarzy złorzeczą także na porody "na biedronkę", z nacinaniem, bez męża i znieczulenia... Ja tam wolę specyficzne poczucie humoru od zmuszania mnie do czegokolwiek.

do licha , to ja chyba mam jakiegoś pecha , bo akurat trafiło mi się nieprzyjemne zderzenie z kompletnym brakiem zainteresowania ze strony doktora; p.t. jacy nudni są ci pacjenci , nie płacą żywej gotówki i jeszcze śmią wymagać ; to mi się przytrafiło nie w jego prywatnym gabinecie tylko w przychodni szpitalnej

Jestem bardzo zadowolona. Strasznie się bałam pierwszej wizyty u ginekologa, a tu... niespodzianka! Było super! Zero stresu (nie licząc kilkunastu minut przed 1. wejściem) Teraz jestem w 16 tc i cieszę sie ,że nie zmieniłam ginekologa. W każdej sytuacji można na niego liczyć. Dwa razy plamiłam. Pan Marcin znalazł przyczynę, pomógł i uspokoił mnie. co do usg genetycznego... oddaje kobiety w ręce specjalisty od takich rzeczy... nie trzeba od niego tego wymagać:) Jeżeli uważa, że jest ktoś kto zrobi to lepiej to tylko się cieszyć:P A żarty.. haha... mile widziane. ...

Jestem bardzo zadowolona.
A żarty.. haha... mile widziane. Przynajmniej nie czuję się , jakbym szła na ścięcie:)

Doskonały, przesympatyczny lekarz. Byłam u różnych, ale u niego zostanę na pewno na długo. Kompetentny, niezwykle uprzejmy, uśmiechnięty i są to jego cechy naturalne, a nie wyćwiczone na potrzeby prowadzonej działalności. Polecam gorąco wszystkim kobietom!

podaję koszt wizyty w ciąży, czyli badanie + usg. Doktor prowadzi moją ciążę (jestem już na finiszu) i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń wręcz odnoszę wrażenie, że trafiłam na właściwą osobę zarówno w kwestii kompetencji jak i zaufania, poczucia komfortu w trakcie wizyty. A jeśli chodzi o poczucie humoru, to mnie zawsze wizyty u gina stresowały, a teraz jestem wyluzowana jak nigdy i to dzięki doktorowi i atmosferze jaką stwarza w gabinecie. POLECAM

podaję koszt wizyty w ciąży, czyli badanie + usg.

Bardzo polecam, jest to sympatyczny i kompetentny lekarz, bardzo dobrze prowadzi ciążę, wszystko tłumaczy i wykonuje szczegółowe badania, ja miałam problem z szyjką macicy, która się obniżała w 6 miesiącu, jednak po założeniu krążka wzmocniła się i nie było później problemów, poród przebiegł bardzo dobrze (rodziłam naturalnie), była to moja pierwsza ciąża i będąc pod opieką dr Marcina Opławskiego czułam się bezpiecznie, a to jest bardzo ważne.

Bardzo polecam, jest to sympatyczny i kompetentny lekarz, bardzo dobrze
prowadzi ciążę, wszystko tłumaczy i wykonuje szczegółowe badania, ja
miałam problem z szyjką macicy, która się obniżała w 6 miesiącu,
jednak po założeniu krążka wzmocniła się i nie było później
problemów, poród przebiegł bardzo dobrze (rodziłam naturalnie), była
to moja pierwsza ciąża i będąc pod opieką dr Marcina Opławskiego
czułam się bezpiecznie, a to jest bardzo ważne.

Obdarzony intucją lekarska, niesamowity specjalista. W tak wogóle połączenie wiedzy z praktyką. Pacjentka Ewa

Bardzo zabawny Lekarz a dzięki temu wizyta staje się naprawdę bezstresowa. Po bardzo szybkiej diagnozie można zauważyć że jeste to naprawdę wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Nie mogę zarzucić mu niczego. No może poza kilkoma dowcipami które były dla mnie nieco niesmaczne.

Polecam serdecznie. Super lekarz byłam u Niego na pierwszej wizycie, w ogóle nie czułam strachu wszystko minęło po wejściu do gabinetu

Nigdy się nie zawiodłam na tym lekarzu. W razie problemów zawsze jest w stanie wytłumaczyć i pocieszyć. Jest bardzo przyjazny i miły co ułatwia wizyty. Kompetentny, posiada bardzo dużą wiedzę medyczną, zawsze stara się pomóc. Nie zmieniłabym go na żadnego innego.

Nigdy się nie zawiodłam na tym lekarzu.
Nie zmieniłabym go na żadnego innego.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.