dr Marcin Ostrowski

3,6
3,5
3,4
3,6

Niestety po wylądowaniu na SORze. Pielęgniarka 3 razy prosiła lekarza żeby podszedł do mnie. Tak też myślałam że lekarz był zajęty. Okazało się ze lekarz siedział w swoim pokoju i po prostu nie chciało mu się wyjść. Że też akurat teraz musiało mnie boleć i musiałam wyciągnąć lekarza do pracy no bezczelna ja... Lekarz w ogóle nie zainteresował się tym co się stało. Zrobił krótki wywiad i bach recepta. Ja rozumiem covid-19 panuje ale przychodząc na SORz oczekuje większego zaangażowania się że strony lekarza.

Pan doktor to wspaniały ciepły człowiek, z cudownym podejściem do małych pacjentów. Jako jedyny rozpoznał u synka schorzenie, które utrudniało mu normalne poruszanie. Odpowiednie leki, rehabilitacja i dziecko jest zdrowe. Cena wizyty bardzo przystępna, nawet powiedziałabym, że niska w zderzeniu ze stolicą gdzie płaciliśmy 2 a nawet 3 razy tyle a i tak nie pomogli Damiankowi... Dzięki panu doktorowi moje dziecko może poruszać się jak inne zdrowe dzieci. Pozdrawiam Katarzyna-mama Damiana

Lekarz sprawiał wrażenie mało zainteresowanego pomocą. Powiedzieć że trzeba ćwiczyć to tak jak by nic nie powiedzieć. Na pytanie odnośnie rehabilitacji odpowiedział "no można..." i tyle ogólnie nie polecam.

Polecam tego specjalistę. Jeździłem po różnych lekarzach w stolicy (ponoć najlepszych), a żaden z nich nie zdiagnozował mi choroby, którą faktycznie miałem, leczyli mnie zupełnie na coś innego. Dopiero sąsiadka poleciła mi dr Ostrowskim (operował jej biodro) i to pierwszy lekarz, który postawił mnie na nogi i już jest wszystko dobrze. Naprawdę polecam, bo ludzie jeżdżą i szukają a mamy w Mińsku lekarza z tzw. najwyższej półki.

Przyłączam się do grona super zadowolonych pacjentów. Dr Ostrowski zajmował się (teraz chodzę tylko kontrolnie) moim kręgosłupem. Szykowano mnie pod nóż, ale udało się, że obyło się bez operacji. Pięknie zostałam wyprowadzona. Bardzo dobry lekarz-wszystko wytłumaczy, pacjenta traktuje z szacunkiem. Cena wizyta z USG kosztuje bardzo rozsądnie. Polecam, Wiesława

Wspaniały lekarz,przeprowadził u mnie operację odcinka lędźwiowego kręgosłupa, w szpitalu w Siedlcach. Jestem 6 -ty tydzień po operacji i w pełni wróciłam do sprawności, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

Wspaniały i kompetentny lekarz, miałam bardzo poważny problem z kręgosłupem, trzy lata temu nie chodziłam , niedowład prawej nogi po ucisku korzeni w kręgosłupie lędżwiowym. Do dziś chodzę bez operacji. Panie doktorze dziękuję Panu , jest Pan najlepszym i najwspanialszym lekarzem znającym się jak mało kto na swoim fachu.

Wspaniały lekarz. Przeprowadził u mnie drugą operację kręgosłupa. Pierwszą miałam cztery lata temu w Łodzi( SZPITAL BARLICKIEGO). Czuję się rewelacyjnie!!! Nie to co po tej w Łodzi. Dr.Ostrowski to MISTRZ w swoim fachu. Gorąco polecam

Pan dr Marcin Ostrowski bardzo precyzyjnie i szybko zdiagnozował moją chorobę w listopadzie 2012 r. pod koniec stycznia 2013 moje dolegliwości kręgoslupowe były operowane przez Pana Doktora, po 4 dniach o własnych silach wróciłem do domu a po 6 tygodniach od operacji zaczynam wracać do normalnego życia zapominając, że jeszcze 3 miesiące temu bylem unieruchomiony. Dziękuję Panu Doktorowi za pomoc i życzę wszystkiego najlepszego.

Nie polecam tego ortopedy a wręcz odradzam. Byłem u tego ortopedy z odzysku z bólem barków i stawów łokciowych dwóch rąk. Wzrokowo ocenił iż jeden bark wygląda na powiększony, zlecił rtg tego barku. Mając zdjęcie rtg w ręku zalecił rehabilitację i poinformował o zabiegu który pewnie będzie konieczny.Zlecił wykonać tylko rtg a konieczne także było usg. Stawy łokciowe oraz drugi bark wg. niego - jakiś stan zapalny, samo przejdzie. Inny ortopeda zalecił także usg i mając dwa zdjęcia (usg i rtg)po zastanowieniu się wydał swoją diagnozę. Diagnoza ta dotyczyła dwóch stawów łokciowych i dwóch barków.