dr Marcin Ostrowski

Wspaniały lekarz. Przeprowadził u mnie drugą operację kręgosłupa. Pierwszą miałam cztery lata temu w Łodzi( SZPITAL BARLICKIEGO). Czuję się rewelacyjnie!!! Nie to co po tej w Łodzi. Dr.Ostrowski to MISTRZ w swoim fachu. Gorąco polecam

Pan dr Marcin Ostrowski bardzo precyzyjnie i szybko zdiagnozował moją chorobę w listopadzie 2012 r. pod koniec stycznia 2013 moje dolegliwości kręgoslupowe były operowane przez Pana Doktora, po 4 dniach o własnych silach wróciłem do domu a po 6 tygodniach od operacji zaczynam wracać do normalnego życia zapominając, że jeszcze 3 miesiące temu bylem unieruchomiony. Dziękuję Panu Doktorowi za pomoc i życzę wszystkiego najlepszego.

Nie polecam tego ortopedy a wręcz odradzam. Byłem u tego ortopedy z odzysku z bólem barków i stawów łokciowych dwóch rąk. Wzrokowo ocenił iż jeden bark wygląda na powiększony, zlecił rtg tego barku. Mając zdjęcie rtg w ręku zalecił rehabilitację i poinformował o zabiegu który pewnie będzie konieczny.Zlecił wykonać tylko rtg a konieczne także było usg. Stawy łokciowe oraz drugi bark wg. niego - jakiś stan zapalny, samo przejdzie. Inny ortopeda zalecił także usg i mając dwa zdjęcia (usg i rtg)po zastanowieniu się wydał swoją diagnozę. Diagnoza ta dotyczyła dwóch stawów łokciowych i dwóch barków.

Witam, trafiłem do dr Ostrowskiego ze skręconym kolanem. Zalecił leczenie zachowawcze przez 6 (sic!) tygodni. Gdy pytałem o USG lub rezonans odpowiedział, że nie ma potrzeby, bo kolano jest stabilne. Na szczęście wybrałem się do prawdziwego specjalisty, który od razu zlecił USG u dr Czyrnego, podejrzewając zwichnięcie rzepki, które potwierdziło badanie. Podsumowując : jeżeli chodzi o kręgosłup tak ( bazujac na doświadczeniach znajomych), stawy nie.

Nie uprzejmy,najważniejsze są pieniądze, nie polecam.

Nie uprzejmy,najważniejsze są pieniądze, nie polecam.

owszem miły lekarz, ale nie leczy, tylko zbiera kasę,doslownie za wszystko.

owszem miły lekarz, ale nie leczy, tylko zbiera kasę,doslownie za wszystko.

byłam operowana przez ddoktora ostrowskiego -kręgosłup jest dobrym specjalistą czuję poprawę

Polecam!!! Tego lekarza bo to bardzo dobry fachowiec, kompetentny,uprzejmy-Mistrz ortopeda (kręgosłup).

Przesympatyczny , wspaniały młody lekarz znający swoje dzieło... operował mi kręgosłup i jestem bardzo zadowolona!!!! Polecam!!! Cały oddział IB w szpitalu w Otwocku jest super. wdzięczna pacjętka :)

Przesympatyczny , wspaniały młody lekarz znający swoje dzieło...
operował mi kręgosłup i jestem bardzo zadowolona!!!! Polecam!!!
Cały oddział IB w szpitalu w Otwocku jest super.
wdzięczna pacjętka :)