lekarz Marcin Owedyk

Lekarz rodzinny

Lekarz Bardzo Uprzejmy ,odpowiedzialny ,Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie Pomocny zawsze dokładnie Bada i umiejętnie rozpoznaje dolegliwości umiejętnie dobiera lekarstwa .Mam do Pana Doktora Zaufanie i Od kiedy zmieniłem lekarza i prowadzi mnie Pan doktor Marcin niezamierzone zmieniać

Empatia na najwyższym poziomie. Lekarz -Człowiek, ogromna wiedza idzie w parze z wysoką kulturą osobistą, diagnozy Pana doktora są zawsze trafne i dobrane leki bardzo skuteczne. Pan doktor nie zapisuje na wszytko antybiotyk jak niektórzy lekarze, Pacjenci Pana Doktora są Mu wdzięczni, odosobnione są opinie jak któraś poniższa, musiał pisać ktoś kto na pewno nie był pacjentem - taka postawa szerzy się w internecie. Pan doktor potrafi też doskonale pokierować jeśli leczenie jest wysoce specjalistyczne do lekarza danej specjalizacji. Kolejna cechą to ogromne poczucie taktu i humoru, a przy tym ...

Kolejna cechą to ogromne poczucie taktu i humoru, a przy tym cierpliwość na najwyższym poziomie. Dusza Człowiek !!

Lekarz kompetentny, empatyczny, szczególnie w dobie Covd-19 nieoceniony, poświęcający swój prywatny czas. Szacunek panie Marcinie.

Bardzo dobry lekarz i bardzo sympatyczny ! Polecam wszystkim którzy chcą szybko wrócić do zdrowia .

Jest moim lekarzem od 1999r i mam do niego pełne zaufanie. Nie chcę innego

Jest moim lekarzem od 1999r i mam do niego pełne zaufanie. Nie chcę innego

Jest dobrym i bardzo miły Lekarzem zna się na tym co wykonuje jest moim lekarzem od 15 lat i nie mam zamiaru zmieniać .

Lekarz służbista, zimny, oficjalny,kompletny brak zyciowego podejscia do problemow pacjenta. Generalnie nieprzyjemny typ czlowieka. Moim zdaniem nie nadajacy sie na lekarza pierwszego kontaktu.

Lekarz ma podejście przedmiotowe, niemiły, traktuje pacjenta jako zło konieczne; pyta na dzień dobry "NO CO ZNOWU??"

Lekarz ok Miły uprzejmy tylko czasem mogło by byc poprostu inaczej

Lekarz ok Miły uprzejmy tylko czasem mogło by byc poprostu inaczej