lekarz Marcin Pająk

Ortopeda

Pan dr Marcin Pająk to doświadczony i kompetentny specjalista. Bardzo zaangażowany, szybko zdiagnozował skomplikowany uraz (pechowe złamanie), skonsultował i potwierdził diagnozę z innym Specjalistą w celu podjęcia dalszego leczenia. Szczegółowo wytłumaczył proces leczenia i wielokrotnie udzielał mi zalecenia i wskazówki do zastosowania już w domu (wszystkie okazały się bardzo pomocne). Pan dr poświęca pacjentowi dużo czasu (możliwość leczenia w SOR, w szpitalu, i w poradni), Jest cierpliwy dla pacjenta, chętnie odpowiada na pytania, daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, że jest się w bardzo dobrych rękach. Pan dr Pająk to wyjątkowy ...

Pan dr Marcin Pająk to doświadczony i kompetentny specjalista.
Pan dr poświęca pacjentowi dużo czasu (możliwość leczenia w SOR, w szpitalu, i w poradni), Jest cierpliwy dla pacjenta, chętnie odpowiada na pytania, daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, że jest się w bardzo dobrych rękach. Pan dr Pająk to wyjątkowy lekarz i człowiek, zawsze uprzejmy i uśmiechnięty.
Jestem ogromnie wdzięczna panu dr Marcinowi Pająkowi za leczenie, profesjonalne podejście i opiekę. A każdemu pacjentowi bardzo polecam.
Katarzyna Ant.

W kilku słowach: Profesjonalizm, kultura i rzetelność. Ludzkie podejście do pacjenta i uprzejmość. Serdecznie polecam.

Świetny lekarz - bardzo ludzki i traktujący pacjenta jak człowieka, a nie kolejny numerek na liście. Zrozumiale tłumaczy co się dzieje i jak postępować. Polecam.

Bardzo fajny i kompetentny lekarz. Dokładnie zbadał mi kolano i odpowiedział szczegółowo na wszystkie moje pytania (nie jeden raz).

Bardzo dobry lekarz.Dokładnie wyjaśnił jak będzie wyglądał zabieg i czułam, że jestem w dobrych rękach.Dzisiaj już zaczynam chodzić i zapominam co to ból kolana.Bardzo dziękuje Panie Doktorze i polecam wszystkim.

Najlepszy lekarz zna sie na tym co robi jestem leczona u niego juz 4 lata mega zadowolona 28.02 robil mi operacje przyszedl i wyjasnil wszystko co robil to jest lekarz z powolania

Świetny lekarz - doskonale złożył mi łokieć i nie pamiętam o urazie :). Doskonały fachowiec, przy tym bardzo życzliwy Człowiek. Dziękuję Panie Doktorze! :)

Bardzo kompetentny , uprzejmy dokładnie i bardzo przystępnie tłumaczy, jeśli chodzi o efekt leczenia , to doskonały specjalista godny zaufania i polecenia

Kompetencja i kultura. Wzbudza zaufanie i jest uprzejmy. Tłumaczy i wyjaśnia diagnozę oraz postępowanie medyczne. Polecam.

Świetny fachowiec i bardzo fajny człowiek. Polecam!!!!!!!!!!!

Świetny fachowiec i bardzo fajny człowiek. Polecam!!!!!!!!!!!