lekarz Marcin Pająk

Wyjątkowo niesympatyczny lekarz. Nie odzywał się podczas badania ani po nim. Zdziwił się gdy zadałam pytanie dotyczące opisu. Powiedział, że on tylko robi usg. Nie polecam.

Pan dr Marcin Pająk to doświadczony i kompetentny specjalista. Bardzo zaangażowany, szybko zdiagnozował skomplikowany uraz (pechowe złamanie), skonsultował i potwierdził diagnozę z innym Specjalistą w celu podjęcia dalszego leczenia. Szczegółowo wytłumaczył proces leczenia i wielokrotnie udzielał mi zalecenia i wskazówki do zastosowania już w domu (wszystkie okazały się bardzo pomocne). Pan dr poświęca pacjentowi dużo czasu (możliwość leczenia w SOR, w szpitalu, i w poradni), Jest cierpliwy dla pacjenta, chętnie odpowiada na pytania, daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, że jest się w bardzo dobrych rękach. Pan dr Pająk to wyjątkowy ...

Pan dr Marcin Pająk to doświadczony i kompetentny specjalista.
Pan dr poświęca pacjentowi dużo czasu (możliwość leczenia w SOR, w szpitalu, i w poradni), Jest cierpliwy dla pacjenta, chętnie odpowiada na pytania, daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, że jest się w bardzo dobrych rękach. Pan dr Pająk to wyjątkowy lekarz i człowiek, zawsze uprzejmy i uśmiechnięty.
Jestem ogromnie wdzięczna panu dr Marcinowi Pająkowi za leczenie, profesjonalne podejście i opiekę. A każdemu pacjentowi bardzo polecam.
Katarzyna Ant.

W kilku słowach: Profesjonalizm, kultura i rzetelność. Ludzkie podejście do pacjenta i uprzejmość. Serdecznie polecam.

Świetny lekarz - bardzo ludzki i traktujący pacjenta jak człowieka, a nie kolejny numerek na liście. Zrozumiale tłumaczy co się dzieje i jak postępować. Polecam.

Bardzo fajny i kompetentny lekarz. Dokładnie zbadał mi kolano i odpowiedział szczegółowo na wszystkie moje pytania (nie jeden raz).

Najlepszy lekarz zna sie na tym co robi jestem leczona u niego juz 4 lata mega zadowolona 28.02 robil mi operacje przyszedl i wyjasnil wszystko co robil to jest lekarz z powolania

Świetny lekarz - doskonale złożył mi łokieć i nie pamiętam o urazie :). Doskonały fachowiec, przy tym bardzo życzliwy Człowiek. Dziękuję Panie Doktorze! :)

Bardzo dobry lekarz.Dokładnie wyjaśnił jak będzie wyglądał zabieg i czułam, że jestem w dobrych rękach.Dzisiaj już zaczynam chodzić i zapominam co to ból kolana.Bardzo dziękuje Panie Doktorze i polecam wszystkim.

Bardzo kompetentny , uprzejmy dokładnie i bardzo przystępnie tłumaczy, jeśli chodzi o efekt leczenia , to doskonały specjalista godny zaufania i polecenia

Świetny fachowiec i bardzo fajny człowiek. Polecam!!!!!!!!!!!

Świetny fachowiec i bardzo fajny człowiek. Polecam!!!!!!!!!!!