lek. dent. Marcin Pesta

bardzo dobry dentysta, uprzejmy i cierpliwy. kilka zebow wyleczylem u niego i nie ma z nimi zadnych klopotow narazie. polecam go! bardzo dobry dentysta, uprzejmy i cierpliwy. kilka zebow wyleczylem u niego i nie ma z nimi zadnych klopotow narazie. polecam go!

polecam go!

polecam go!

Wymieniał mi plombę na jednym zębie dwa razy bo się nie trzymała. Za trzecim razem skorzystałam z wizyty u innego Pana stomatologa najlepszego w Koszalinie. I okazał się, że plomba wypada ponieważ ząb jest pęknięty wzdłuż i nadaje się tylko do wyrwania. Chodziłabym 10 razy i kleił by nadal, może po 15 razie by się zastanowił, że coś jest nie tak. Nie polecam.

Super lekarz. Byłam u niego z córeczką, bo żaden lekarz nie chciał jej zaplombować ząbka tylko zalapizować czego ja nie chciałam. Pan Marcin zaplombował ząbka, dodał że lapizowanie nic by nie dało, a poza tym zbudza zaufanie nie tylko rodziców ale i dzieci. Dodam, że moja córcia ma 3 latka

Przez wiele lat miałem ogromne obawy przed pójściem do stomatologa. Kiedy się wreszcie zdecydowałem na to udałem się do Dentalmedu i tam trafiłem na dr Pestę. Bardzo miły, fachowo się mną zajął, dokładnie objaśnia co robi i po co, jego działania są praktycznie bezbolesne (kilka razy zdarzyło mi się niemal zasnąć na fotelu w czasie zabiegu). Terminy na które można się umawiać są dosyć odległe a i koszt wizyty jest dosyć wysoki ale zaprawdę powiadam że świadczone przez tego doktora usługi warte są swojej ceny i czekania na nie. W międzyczasie wyjątkowo musiałem się udać do innego stomatologa i poczułem różnicę - już teraz wolę czekać na termin u dr Pesty. Polecam wszystkim serdecznie.

Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście, bardzo dobrze naprawiony ząb - byłam u dr. Pesty około 4 lata temu. Zero problemu ze zrobionym przez niego zęba - W 100% polecam!

Mam 28 lat panicznie boje sie dentysty (uraz z dziecinstwa)lecz Pan Pesta jest lekarzem ktoremu mozna zaufac leczy bezboleśnie.Wizyta nie jest koszmarnie droga lecz warta swojej ceny.Pokonuje 2750 km specjalnie po to aby leczyć zeby u dr Pesty bardzo i wątpie abym gdzie kolwiek zalazła tak cierpliwego i dobrego stomatologa.

War mehrfach bei Dr. Pesta in Behandlung. Ausgezeichneter Zahnarzt :vorsichtig und effektiv. Jedserzeit weiter zu empfehlen.

War mehrfach bei Dr. Pesta in Behandlung.
Ausgezeichneter Zahnarzt :vorsichtig und effektiv.
Jedserzeit weiter zu empfehlen.

Widac ze jest dentysta z powolania i bardzo sie przyklada do swojje pracy

Widac ze jest dentysta z powolania i bardzo sie przyklada do swojje pracy

W ogóle! Doktor Pesta to mistrz świata! Kanałówka czy rwanie zęba to dla niego pestka! I poczucie humoru ma zarąbiste także jest wesoło i człek się nie boi! :) :)

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Nie mam zamiaru zamieniać go na innego :):):)