dr n. med. Marcin Pierchała

Ortopeda, Traumatolog

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej z 2002 roku; tuż po stażu podyplomowym podjąłem pracę w Oddziale Ortopedii Wojewódzkiego Szpitala specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, gdzie zdobyłem niezbędną wiedzę i doświadczenie wymagane, by w 2010 roku zdobyć tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Odbyłem wiele szkoleń i staży w renomowanych klinikach w całej Europie, między innymi w Monachium, Oxfordzie, Brukseli, Berlinie, Wiedniu i Rzymie. Moja praktyka w szpitalu w Byt...

Polecam, profesjonalne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Zbagatelizowałam swój problem po upadku na nartach i niestety kolano się odezwało, gdy ćwiczyłam na siłowni. Pan doktor jednak dzięki swojemu doświadczeniu zaradził efektom mojej zaniedbanej kontuzji, dlatego dzięki jego pomocy mogę już śmiało myśleć o białym szaleństwie w kolejnym sezonie. Dziękuje

Męczyłem się bardzo długo z zespołem cieśni nadgarstka, ale każdy lekarz u którego byłem twierdził, że nie ma sensu operować. W końcu doktor Pierchała zdecydował, że nie pozostaje nic innego i mnie zoperował. Teraz w końcu przestałem odczuwać ból w ręce i pewnie do końca życia będę mu wdzięczny. Polecam!

Jestem emerytowanym sportowcem, który uprawiał bardzo kontuzjogenną dyscyplinę sportu. Pan Marcin trzy razy musiał otwierać moje kolano. Chodzę, mogę biegać - najlepsza rekomendacja tego, co potrafi dr. Pierchała. Dwa lata temu uległem wypadkowi na torze wyścigowym koło Radomia - zwichnięcie stawu barkowego któregoś tam stopnia. W szpitalu w Radomiu zakwalifikowali mnie do operacji. Wykonałem telefon do Pana Marcina - muszę to zobaczyć, powiedział doktor. Po konsultacji z kolegami decyzja doktora - tego nie będziemy operować. Długa rehabilitacja i dzisiaj z małymi sukcesami gram w tenisa.

Lekarz z powołaniem dużą wiedzą , pełen empatii i serdeczności wobec pacjenta. Konkretny rzeczowy nastawiony na niesienie pomocy pacjentowi - wart polecenia dla osób szukających świetnego specjalisty z znajomością nowości medycznych z zakresu ortopedii. Dziękuję.

Lekarz z powołaniem dużą wiedzą , pełen empatii i serdeczności wobec pacjenta.
osób szukających świetnego specjalisty z znajomością nowości medycznych
z zakresu ortopedii.
Dziękuję.

Witam dziękuje doktorowi za wspaniałą współpracę i za szybką diagnozę co do mojego kręgosłupa życzę samych sukcesów i pozdrawiam. Maciek

Jestem bardzo zadowolony z opieki doktora.Badanie profesjonalne, lekarz dociekliwy zajmuje się żetelnie pacjentem

Witam, miałem duży problem z kolanem, non stop wysięki, artroskopia, drogie leki, blokady. Na reghabilitacje wydałem fortunę. Trafiłem do dr Pierchały przypadkiem, w poradni w Bytomiu. Byłem pozytywnie zaskoczony tym, że Pierchała jako pierwszy lekarz mnie zbadał. Poinformował mnie, że moja sytuacja jest trudna, ale widzi rozwiązanie. Doktor współpracuje z prof. Miszczykiem w instytucje onkologii w Gliwicach, brzmiało to jak wyrok. Doktor skierował mnie tam. Nie czekałem długo, widać, że go tam szanują. Po konsultacji z dr Spindlem z Piekar zastosowano u mnie zastrzyki z izotopem. Cała sytuacja miała miejsce ...

Poinformował mnie, że moja sytuacja jest trudna, ale widzi rozwiązanie. Doktor współpracuje z prof. Miszczykiem w instytucje onkologii w Gliwicach, brzmiało to jak wyrok. Doktor skierował mnie tam. Nie czekałem długo, widać, że go tam szanują. Po konsultacji z dr Spindlem z Piekar zastosowano u mnie zastrzyki z izotopem. Cała sytuacja miała miejsce 3 miesiące temu, od tej pory nie mam problemu z kolanem, oby tak zostało. Wizyta nie kosztowała mnie nic, problem rozwiązany. Trzymam kciuki, żeby tak zostało. Ogólnie, Pierchała to fajny facet, logiczny, bezpośredni, szczery do bólu :-)

Polecam! Kompetentny lekarz z sercem na dłoni. Wysłucha, doradzi i co najważniejsze- pomoże w chorobie. Gdyby nie fakt, że uśmiech jest wiernym towarzyszem pana Marcina, być może nie miałabym odwagi wejść do gabinetu. Cudowny człowiek...

Zdecydowanie polecam wszystkim! Byłem u doktora z kolanem, które lecze już od dawna. Nareszcie lekarz, który powiedział mi dlaczego to kolano mnie boli i nie faszerował mnie zastrzykami. W sumie dotąd nikt nie powiedział mi, że można robić coś innego z moim kolanem niż tylko zastrzyki. Okazało się, że problem dotyczy rzepki i mięśni których ją trzymają. Do tego miałem wode w kolanie i jak mi to doktor wyciagnął od razu zabrał mnie na schody i nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Ból zniknął. Mogłem normalnie chodzić. Polecam wszystkim!

bardzo dobry lekarz jest bardzo miłym dla pacjetuw i dla mnie tesz jest w spaniałym jest bardzo dobrym lekarzem.