lekarz Marcin Płowaś

Neurolog

Neurolog godny polecenia. Profesjonalista w swojej dziedzinie, wspaniały człowiek, niesamowite i bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Konkretny,wysłucha, dokładnie tłumaczy, z poczuciem humoru . Jestem pod wrażeniem, oby więcej takich lekarzy.

Neurolog godny polecenia.
Konkretny,wysłucha, dokładnie tłumaczy, z poczuciem humoru .
Jestem pod wrażeniem, oby więcej takich lekarzy.

Nie polecam. Nie daje skierowań na badania. Mało konkretny. Uważam, że w Radzyniu są lepsi neurolodzy od niego.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalnie prowadzi leczenie, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia, leki które mi przepisał bardzo mi pomogły. Miły, uprzejmy. Dziękuję i polecam.

Bardzo dobry lekarz. Ma czas dla pacjent. wysłucha, przeprowadzi dokładny wywiad. jest kompetentny i rzeczowy. Polecam.

Pan doktor bardzo kompetentny,konkretny,odpowiada na każde pytanie,bardzo dobrze tlumaczy,jest bardzo uprzejmy.Polecam go z pełną odpowiedzialnością.

Super punktualny, serdeczny i fachowy lekarz. Liczy się pacjent i jego zdrowie, istnieje możliwość przyjęcia na NFZ. Polecam każdemu :)

Mega serdeczny lekarz. Zawsze ma czas dla pacjentów. Pracuje dotąd aż przyjmie wszystkich. Usmiech chyba nie schodzi mu z twarzy. Kolejki na NFZ nie są dlugie. Polecam!

Przy pierwszej wizycie pan doktor przeprowadził dokładny wywiad choroby, a także zlecił szereg badań a nie tak jak inni lekarze którzy zaczynali w moim przypadku leczenie silnymi lekami. Jest osobą miłą i sympatyczną, jest lekarzem z powołania, dla każdego pacjenta poswięca tyle czasu ile potrzeba.

Lekarz godny polecenia, profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta, dokładnie omawia stan zdrowia, zaangażowany w wykonywanie obowiązków, uprzejmy,