Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Jego ortopedyczne zainteresowania obejmują leczenie następstw urazów narządu ruchu, choroby zwyrodnieniowej stawów i korekcje deformacji, szczególnie tzw. „halluksów”. Pozazawodowe zainteresowania Pana Doktora to sport: piłka nożna, narty, snowboard.

Bardzo dobry specjalista, za jego namową poddałam się usunięciu haluxa i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Po 5 miesiącach mogę już chodzić w butach na obcasach, a wcześniej nawet w sportowych odczuwałam ból. Dr Popow pod telefonem o każdej porze dnia i nocy odpowiada na najdziwniejsze pytania. Polecam :)

Dr.Marcin Popow to kompetentny lekarz,który specjalizuje się w leczeniu halluów. Bez wahania podjął się u mnie operacji poprawkowej halluxa stopy lewej, po pierwszej niezbyt udanej korekcji.u innego ortopedy.Zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru.Polecam na 100 procent

Niesamowity człowiek! Moja babcia była u niego ze swoimi halluksami. Początkowo była spanikowana, ale doktor okręcił ją sobie wokół palca :) nie chciała wychodzić z gabinetu. Sam zabieg był bardzo sprawny, a babcia bardzo szybko wróciła do zdrowia. Przez kilka tygodni chodziła w tym specjalistycznym obuwiu, ale nawet w nim śmigała nie czując żadnego bólu.

DŁUGO ZASTANAWIAŁEM SIE DO JAKIEGO ORTOPEDY SIĘ UDAĆ. POLECONO MI PANA DOKTORA POPOWA I TO BYŁ STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ ,POLECAM NAPRAWDE TO SPECJALISTA . DELIKATNY I DO TEGO SYMPATYCZNY. POLECAM.

lekarz godny polecenia - bardzo dokładnie,rzeczowo wyjasnia sposób leczenia opisuje dokładnie przebieg zabiegu operacyjnego. zawsze uśmiechnięty i szalenie sympatyczny

Polecam ! Świetny lekarz. Jestem bardzo zadowolona.

Polecam ! Świetny lekarz. Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry specjalisty, godny zaufania i polecenia, oby więcej takich lekarzy

Bardzo dobry specjalisty, godny zaufania i polecenia, oby więcej takich lekarzy

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114