lekarz Marcin Potępa

Super lekarz ,bardzo miły i zna się na swojej pracy ....zawsze uśmiechnięty Polecam serdecznie pana doktora .....

Super lekarz ,bardzo miły i zna się na swojej pracy ....zawsze uśmiechnięty
Polecam serdecznie pana doktora .....

Super,bardzo pomocny lekarz. Zna się na swojej pracy, wykonywał mi operacje nogi,wszystko pięknie się goi. Jestem mu bardzo wdzięczny za okazała pomóc.

Bardzo sympatyczny lekarz wyciągnął mojom mamę z ciezkiej choroby godny lekarz zna się na swojej pracy .lekarz z powolania

Bardzo mily i uprzejmy lekarz.bardzo mi pomógł. Mialam zlamany nadgarstek,mialam przez niego wykonywany zabieg. Wszystko jest na dobrej drodze , powoli ręka wraca do sprawnosci. Bardzo dobry lekarz!!!!

.Bardzo empatyczny i oddany człowiekowi lekarz. Wychodzący na wprost oczekiwaniom, pomocny , uważny i słuchający. Z całą pewnością znający się swojej "robocie". Szalenie sympatyczny i wzbudzający zaufanie człowiek . Gorąco polecam.