Ja tez postanowilam sie wypowiedziec, chociaz zazwyczaj tego nie robie. Jest to najlepszy ginekolog jakiego znam!!! Polecam w 100%. Bardzo mily, taktowny, kompetentny i z poczuciem humoru, co uwierzcie w niektorych przypadkach jest bardzo wazne. Ten lekarz pracuje rowniez na Polnej w Poznaniu, byl przy moim porodzie. Lezalam przez dwa tygodniu w tym szpitalu czekajac na porod, kiedy to wszyscy powtarzali ze nie ma co sie spieszyc, na wszystko jest czas (?!) i w dzien w ktory porod byl wywolywany, poznanl dr. Przybylskiego, ktory powiedzial: no dzisiaj to juz Pani nie popuscimy, dzisiaj Pani urodzi, czy Pani chce czy nie! Wiem ze sie juz Pani spodobalo w tej ciazy, no ale tak nie mozna na zawsze. Nikt wczesniej Pani nie mowil ze nie ma za bardzo co czekac? No i dopiero wtedy uwierzylam ze na prawde urodze( myslalam ze bede chodzic w ciazy do konca zycia). Na wizycie kontrolnej uzyskalam tez informacje od A do Z co do mojego stanu. Jestem na prawde zadowolona!

Witam, Byłam dziś na pierwszej wizycie u Pana dr. Z zawodu jestem prawnikiem i bardzo zwracam uwagę na podejście lekarzy do pacjentów oraz na to jak przekazują informację pacjentom. Dodam jeszcze, że raczej nie udzielam się w wyrażaniu opinii w internecie i raczej z dystansem podchodzę do wyrażanych zdaniach na tego typu portalach. Jednak po tej wizycie postanowiłam coś napisać...aby podziękować za miłą wizytę, polecić tego lekarza innym pacjentom oraz dać przykład innym lekarzom jak powinni wykonywać swój zawód (o czym wg mnie częstokroć zapominają). Pan dr Przybylski przeprowadził dokładny ...

Witam,
Pan dr Przybylski przeprowadził dokładny wywiad przed badaniem, podczas badania dokładnie opisywał czynności oraz rozpoznanie. Po badaniu jeszcze raz - nie spiesząc się - wszystko mi w sposób PRZYSTĘPNY wytłumaczył.
Wraz z tą opinią kieruję również apel do lekarzy, aby poświęcali więcej czasu swoim pacjentom i starali się im wytłumaczyć oraz przekazać informacje o ich stanie zdrowia w sposób zrozumiały dla pacjentów - bo na prawdę warto!
AS

Wspaniały ginekolog- położnik. Nie patrzy na zegarek podczas wizyt ciężarnych (przez co zdarzają się opóźnienia), bo w danym momencie to pacjentka i jej dziecko są najważniejsi. Aż chciałoby się cały czas chodzić w ciąży;-) Zero pośpiechu, stoicki spokój, rzeczowe odpowiedzi na każde pytanie, bezbolesne badanie, całościowe podejście do sprawy. No i ogromne wsparcie, przede wszystkim psychiczne, podczas porodu. Cały czas miałam wrażenie, że Dobra Dusza nad nami czuwa i nic złego stać się nie może. Jest zwolennikiem zdroworozsądkowego podejścia do sprawy. Nic na siłę. Rozważa z pacjentką wszystkie za i przeciw i Z NIĄ RAZEM podejmuje decyzje. Dzięki Doktorowi na świecie jest nasza córeczka - bardzo dziękujemy. Serdecznie polecam.

Chodziłam do Niego kiedy byłam w ciąży- polecam. Wyrozumiały, cierpliwy, troskliwy, z ogromną wiedzą, DELIKATNY!!!. Teraz też jestem w ciąży i znowu się do Niego wybieram.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B