lekarz Marcin Rajewski

Szczerze nie polecam w pełni zaufałam lekarzowi u którego znałałam się z polecenia. Głównym i najważniejszym moim problemem były zakażenia intymne które pojawiały się co miesiąc. Doktor pobierał wiele próbek do badań z których podobno nic nie wynikało. Ja bardzo sfrustrowana całą sytuacją nie przeglądałam wnikliwie badań bo jeśli lekarz mówi że jest ok to stwierdziłam że tak jest, ale zakażenia nadal się pojawiały. Wszystkie wizyty odbywały się w bardzo dużym pośpiechu bo wiele pacjentek za drzwiami, i pewnie to było powodem źle odczytanych wyników przez lekarza. Częste wizyty i wiele badań wykończyły mój budżet jak i mnie. Jedyne za co mogę podziękować to za zdiagnozowanie polipa i jego usunięcie.

Kolejny lekarz juz ma pierwszej wizycie stwierdził ze jest coś nie tak w układzie moczowym, prawdopobnie są to bakterie i zachował się bardzo profesjonalnie kierując mnie do urologa.

Dr Marcin Rajewski to lekarz z powołania . Trafiłam do lekarz dzięki moje koleżance i nie żałuję że poszłam do Dr. Na wizytę, dzięki doktorowi mamy wspaniałego synka . I tylko dzięki doktorowi możemy wraz z mężem cieszyć naszym szczęściem Jeśli coś dolega to poprostu do doktora Rajewskiego i uwierzcie mi drogie panie lepszego lekarz z powołania nie ma, jak jest nim właśnie Dr.Marcin Rajewski. Polecam

Dr Marcin Rajewski to lekarz z powołania .
I tylko dzięki doktorowi możemy wraz z mężem cieszyć naszym szczęściem

Bardzo dobry i kompetentny lekarz ,prowadził prywatnie moją ciążę,wizty przebiegały w miłej atmosferze.Pan doktor odpowiadał na wszystkie pytania.Doskonale wie co robi polecam wszystkim gorąco.

Nie ma lepszego lekarza niż dr.Marcin Rajewski.Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Polecam wszystkim z całego serca.

Zdecydowanie odradzam wizyty u Pana doktora szczególnie kobietom w ciąży. Poszłam na badanie w ciąży i zostałam potraktowana bardzo na szybko, nie było nawet przestrzeni do zadawania pytan. Ponadto Pan doktor przed wizytą powiedział jaki dokładnie i za co będzie koszt wizyty a po wizycie okazało się że mnie okłamał bo jak dopomnialam się telefonicznie po wizycie o film z usg to powiedział że musiałabym dodatkowo zapłacić. Zdecydowanie odradzam! W moim (i nie tylko moim) odczuciu lekarz nastawiony wyłącznie na szybki zarobek.

Prawdziwy lekarz z powołania, rzadko gdzie teraz się takich spotyka. Jeśli coś mnie niepokoi to Pan Doktor od razu tlumaczy. Mila atmosfera. Bardzo polecam!

Niestety, nie polecam. Wizyta prywatna u Pana doktora odbyła się w tempie ekspresowym. Odniosłam wrażenie braku zainteresowania problemem, z którym przyszlam, co nie wzbudziło mojego zaufania. Pan doktor sprawiał wrażenie jakby chciał jak najszybciej przeprowadzić wizytę i badanie i niechętnie odpowiadał na zadawane mu pytania.

Niesamowite podejście do pacjentki. Lekarz z powołania. Nie spieszy się, wszystko tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Zawsze uśmiechnięty i uprzejmy. Polecam!