lekarz Marcin Rożek

W końcu trafiłam na dobrego, konkretnego specjalistę. Dawno nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i podejściem do pacjenta. Jestem pod wrażeniem szerokiej wiedzy oraz umiejętności w odczytaniu obrazów usg i rezonansu. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy doktora Marcina Rożka. Trafiłam do niego po wielu latach nieudanych konsultacjach u innych ortopedów, którzy najczęściej odsyłali mnie do domu proponując przyłożenie okładu z lodu. Doktor Rożek przeanalizował bardzo wnikliwie wszystkie dostarczone wyniki badań. Na miejscu wykonał badanie USG w którym od razu znalazł przyczynę moich dolegliwości. Inni lekarze w badaniu USG nie widzieli niczego złego, lub nawet początkowo negowali konieczność wykonania go. Wszystkie podejrzenia doktora Rożka potwierdził rezonans magmatyczny. Więc chylę czoło dla jego sprawnego oka, wiedzy i talentu. Wróciłam do niego na leczenie. Doktor zalecił kompleksowe leczenie w tym zastrzyki, które osobiście i absolutnie bezboleśnie wykonał. Od leczenie upłynęło już kilka miesięcy. Chodzę bez bólu, stopa nie puchnie. To dla mnie cud po 8 latach cierpienia. Zdaję sobie z tego sprawę, że ból będzie wracał, ale teraz wiem jak sobie z nim radzić i kto mi w tym pomoże. Ostatecznie doktor Rożek może przeprowadzić operację. Doktorze bardzo dziękuję za kompleksową opiekę. Nie spotkałam jeszcze lekarza ortopedy, który tak szeroko potrafi zająć się pacjentem. Najczęściej jedna osoba konsultuje, inna robi usg inna zastrzyki i jeszcze inna operuje! To wiele upraszcza. Ma Pan ogromny talent. Bardzo dziękuję za wszystko.