lekarz Marcin Rubajczyk

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Całym sercem polecam, znakomity lekarz, drobiazgowo bada pacjentów i szczerze się nimi zajmuje. Moja teściowa trafiła do niego i przypadkiem odkrył w niedługim czasie bardzo poważne schorzenia. Agata.G.

Bardzo dobry, miły, uprzejmy, specjalista na najwyższym poziomie. Wyczerpująco wyjaśnia istotę problemu. Polecam.

Super lekarz przeprowadzal mi operacje zacmy po lekowej 25 06 2013 naprawde godny polecenia pelen profesjonalizm mozna mu powierzyc swoje oczy.Dziekuje za nawa jakosc zycia

To mistrz w swoim fachu a kultury powinni się od niego uczyć wszyscy! Wielki szacunek dla Pana,doktorze!

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, uprzejmy.

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, uprzejmy.

Wspaniały lekarz i człowiek.Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.Jest kompetentny i uprzejmy. Zawsze cierpliwie tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Pan doktor zrobi wszystko, aby pomóc pacjentowi.Dla Niego najważniejszy jest pacjent i jego stan zdrowia.Nie znam lepszego okulisty od Pana doktora.Polecam wszystkim.Panie doktorze dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Polecam Pana doktora wszystkim . Jest rzetelny i sumienny .

Polecam Pana doktora wszystkim . Jest rzetelny i sumienny .

Trafiłem do P. Doktora na ostry dyżur. Pomimo pełnej poczekalni pacjentów P. Doktor był cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy i przede wszystkim kompetentny. Pacjent odczuwa, że jest bardzo dobrym specjalistą. Wszystko dokładnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam.

Merytorycznie bdb, uprzejmie i proesjonalnie. Polecam

Merytorycznie bdb, uprzejmie i proesjonalnie. Polecam