lekarz Marcin Rut

Neurochirurg

2,9

Dzisiaj wyszłam ze szpitala, naprawiona, że szczegółową instrukcją rekonwalescencji, zaopiekowana. Super lekarz

Pan doktor jest jednym z niewielu lekarzy, który profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Od kilku lat jestem pacjentką dr Ruta i zawsze z wielkim serduchem i oddaniem traktował każdą wizytę czy pobyt w szpitalu. Opieka i zainteresowanie w szpitalu przeszło najśmielsze oczekiwanie. Nigdy nie byłam tak zaopiekowana . Wiele zawdzięczam doktorowi . Jest świetnym operatorem i bardzo angażuje się w pomoc przed i po operacji . Z głębi serca szczerze polecam doktora Ruta i zapewniam , że każdego pacjenta traktuje bardzo profesjonalnie . Jestem wdzięczna za troskę i opiekę jaką darzy mnie doktor Marcin Rut. Wyrazy szacunku i podziękowania. Dozgonnie wdzięczna . Alicja. S z Koszalina

Ten Pan nie wie co to uprzejmość. Potraktował pacjenta jak śmiecia. Nie tłumaczy, nie umie wyjaśniać. Słowa typu „No będzie bolec, niech leczą na sorze” Żenada z takich lekarzy, patrzy na pacjentów z góry.

Bardzo mi pomógł. Przeanalizował dokładnie moją dokumentację medyczną i okazało się, że w moim wypadku wystarczy prosty zabieg, a nie , jak wcześniej mi mówiono , poważna operacja. Polecam

Bylam u tego lekarza w Gdansku w grupie Lux-Med za wizyte ktora zaplacilam z wlasnego portfela 200zl. Podejscie do pacjenta pana Ruta ponizej normy, a nawet ponizej tego czego mozna spodziewac sie po wizycie przez NFZ. Niesamowicie klotliwy, patrzacy z gory na pacjenta, jak i rowniez na wlasny zegarek. Jako jedyny, a bylam u kilku, energicznie zalecal wykonanie operacji. Stanowczo odradzam! W Trojmiescie mozna znalezc duzo lepszych specjalistow, nawet na NFZ!

Stanowczo odradzam!
W Trojmiescie mozna znalezc duzo lepszych specjalistow, nawet na NFZ!

Po przeczytaniu tyłu pozytywnych opinii byłam mega pozytywnie nastawiona do Doktora jednak to co się zdążyło później jest poniżej krytyki. Pan doktor odwiedził mnie przed operacją powiedział co będzie robione i bez konsultacji ze mną ani brania pod uwagę mojego późniejszego stanu postanowił sobie ze wyjdę 2 dni po operacji i koniec. Po operacji nie odwiedził mnie ani razu aby zapytać o samopoczucie lub o cokolwiek zajmowali się mną inni lekarze choć to on był prowadzącym, na oddziale przy wydaniu zlecenia na leki przeciwbólowe nawet mu się nie chciało zajrzeć w kartę pacjenta i zobaczyć że jestem uczulona na lek który zleca. Po operacji przy wydaniu wypisu nie było recepty na leki musiałam iść do lekarza rodzinnego ponieważ jego nie było już w szpitalu. Taka sama sytuacja ze zwolnieniem lekarskim w wypisie napisane od kiedy do kiedy ale ZUS nie ma pojęcia o tym L4. Ogólnie nie polecam poczułam się jak pacjent gorszego sortu zero zainteresowania jednym słowem TRAGEDIA! Nie polecam nikomu kto nie chce zostać potraktowany tak samo

Błyskawiczna pomoc Pana doktora. Ze względu na poważny uraz, operacja już kilka dni po zgłoszeniu się. Ból był ogromny, ulga tak samo- ogromna :). Konkretnie, rzeczowo, a co najważniejsze skutecznie. Polecam zdecydowanie.

Nie przekonał mnie do siebie w żadnej kwestii ani do umiejętności ani do wiedzy. Neurochirurgia to trudna dziedzina, ale Pan doktor traktuje swój zawód wg mnie zbyt polotnie ale z wizyty płynie płęta "czas to pieniądz"

Z przykroscia stwierdzam, iz moim zdaniem ów lekarz jest typowym biznesmanem a nie lekarzem z powołania.

Zdecydowanie POLECAM , Pan doktor operował mnie po raz kolejny , całość zabiegu wytłumaczył świetnie wręcz obrazowo , przedstwaił wszystkie powikłania możliwe po zabiegu ,nie obiecywał cudów . Podejście bardzo profesjonalne , Pan Doktor wirtuoz w dziedzinie neurochirurgi . Czuję się świetnie , stosując się ściśle do zaleceń Doktora . Świetna relacja i kontakt pacjent - lekarz , zbudowane zaufanie , które jest bardzo ważne .Wszystkie wizyty bez pośpiechu . Bardzo dziękuję wdzięczna pacjentka .

Czuję się świetnie , stosując się ściśle do zaleceń Doktora .
Bardzo dziękuję wdzięczna pacjentka .