lek. med. Marcin Serwacki

Internista

Byłam u lekarza kilkukrotnie z tą samą dolegliwością-kaszlem. Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na prześwietlenie płuc na kolejnej lekarz stwierdził,że nie wie co mi dolega i napisał skierowanie do pulmonologa, który po bardziej wnikliwym wywiadzie i przeprowadzeniu spirometrii stwierdził, że objawy nie dotyczą płuc a mogą być wynikiem problemów gastrycznych i należałoby się skonsultować z gastrologiem. Na ostatniej wizycie poprosiłam o skierowanie do gastrologa na co usłyszałam, że do specjalistów czeka się miesiącami i po co? Dodatkowo niepochlebnie wypowiadał się o kompetencjach specjalisty u którego byłam. Nie dostałam skierowania na ...

Nie dostałam skierowania na żadne inne badania za to dostałam długą receptę z lekami na różne dolegliwości żołądkowe, trawienne, oddechowe i na astmę. Oczywiście wszystkie odpłatne w 100%. Lekarz potraktował mnie jak królika doświadczalnego, nadal nie wie co mi jest ale to mu nie przeszkadzało przepisać mi wszystkie znane mu medykamenty, a nuż coś mi pomoże. Nie polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49