lekarz Marcin Sidorowicz

Nie tylko świetny lekarz, ale co przy tej specjalizacji niezmiernie ważne- fajny człowiek. Wizytę zaczyna od słów " Co u Pani słychać?" i nie jest to pytanie grzecznościowe. :) Prowadził moją ciążę od pierwszej wizyty do momentu opuszczenia przez NAS szpitala. Bardzo kompetentny, cierpliwy- zawsze szczegółowo odpowiadał na każde pytanie, zaangażowany, świetne podejście do pacjentki, perfekcyjnie przeprowadził cięcie cesarskie... Ciąża tylko z tym lekarzem :)

Bardzo polecam! Wizyty przebiegaly w bardzo miłej atmosferze, uzyskiwałam rzetelne informacje na temat przebiegu ciąży. Doktor Sidorowicz należy do lekarzy nieprzewrazliwionych, ale tez bardzo konkretnych w razie konieczności. Dzięki Panu Doktorowi mamy cudownego synka!

Nie polecam Dr Sidorowicz. Zlekceważył mój problem, z którym pojawiłam się w szpitalu (zostałam skierowana przez lekarza prowadzącego ze względu na plamienia w 20 tygodniu ciąży i łożysko przodujące). Dr podchodzi lekceważąco do pacjentki i bardzo niedelikatnie wykonuje badanie ginekologiczne (nie jest to tylko moja opinia tylko kilku innych koleżanek, z którymi leżałam w szpitalu w Rudzie Śląskiej).

Bardzo polecam tego lekarza. Jest profesjonalny i wykazuje się fachową wiedzą. Dodatkowo cechuje go miłe oraz cierpliwe podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.