lekarz Marcin Sidorowicz

3,4
3,4

A ja zdecydowanie nie polecam. Od naszego spotkania minęło 1,5 roku a na sama myśl mam ciarki na plecach. Pana Doktora spotkałam w szpitalu podczas przyjęcia na oddział. Już sam sposób przeprowadzania wywiadu był dla mnie dość zaskakujący. Lekceważący i dający odczuć, że to on jest Panem. Wyzbyty empatii i dobrego smaku. Badanie USG przeprowadzone tak, żebym nie widziała swojego dziecka. To niestety nie tylko moja opinia. Dobrze, że w Rudzie Śląskiej pracują wyjątkowi lekarze z pasją i dużym zrozumieniem. A Pan Doktor może czasami powinien się zastanowić nad tym jak traktuje drugiego człowieka.

Nie tylko świetny lekarz, ale co przy tej specjalizacji niezmiernie ważne- fajny człowiek. Wizytę zaczyna od słów " Co u Pani słychać?" i nie jest to pytanie grzecznościowe. :) Prowadził moją ciążę od pierwszej wizyty do momentu opuszczenia przez NAS szpitala. Bardzo kompetentny, cierpliwy- zawsze szczegółowo odpowiadał na każde pytanie, zaangażowany, świetne podejście do pacjentki, perfekcyjnie przeprowadził cięcie cesarskie... Ciąża tylko z tym lekarzem :)

Bardzo polecam! Wizyty przebiegaly w bardzo miłej atmosferze, uzyskiwałam rzetelne informacje na temat przebiegu ciąży. Doktor Sidorowicz należy do lekarzy nieprzewrazliwionych, ale tez bardzo konkretnych w razie konieczności. Dzięki Panu Doktorowi mamy cudownego synka!

Nie polecam Dr Sidorowicz. Zlekceważył mój problem, z którym pojawiłam się w szpitalu (zostałam skierowana przez lekarza prowadzącego ze względu na plamienia w 20 tygodniu ciąży i łożysko przodujące). Dr podchodzi lekceważąco do pacjentki i bardzo niedelikatnie wykonuje badanie ginekologiczne (nie jest to tylko moja opinia tylko kilku innych koleżanek, z którymi leżałam w szpitalu w Rudzie Śląskiej).

Bardzo polecam tego lekarza. Jest profesjonalny i wykazuje się fachową wiedzą. Dodatkowo cechuje go miłe oraz cierpliwe podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.