dr n. med. Marcin Sierocińskidr n. med. Marcin Sierociński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Sierociński

Chirurg plastyczny

Absolwent Śląskiej Akademii Medyczne ( Sl AM) w Katowicach,
doktorant WIM w Warszawie
stażysta Roland Klinik w Bremie.

Gabinet ...

Absolwent Śląskiej Akademii Medyczne ( Sl AM) w Katowicach,
doktorant WIM w Warszawie
stażysta Roland Klinik w Bremie.

Gabinet i szpital reprezentowany przez dr n.med. Marcina Sierocińskiego oferuje szeroki zakres usług na zaawansowanym poziomie oraz zapewnia najwyższe standardy techniki chirurgicznej.

Szczerze polecam Pana doktora . Miałam wykonana korektę powiek w znieczuleniu miejscowym. Po tygodniu ściągnięcie szwów i wszystko goi się jak należy. Teraz czeka mnie dalsza współpraca z Panem doktorem z czego mam nadzieję będę w dalszym ciągu zadowolona. Bardzo rzeczowy a zarazem uprzejmy czlowiek. Nic na siłę, to pacjent decyduje się świadomie na zabieg a Pan doktor rozważa najlepsza dla nas opcje zabiegów... 😉

Witam.Dziś jest 10 dzień po operacji nosa,dzisiaj miałam ściągany gips(miałam całkowitą korektę nosa,część chrzęstną,kostną,prostowanie przegrody).I to co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania.Mój nosek jest cudny,mały,prosty,bez garba.Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i od dziś zaczynam NOWE ŻYCIE.P.dr.M.Sierociński jest niesamowitym specjalistą,skromnym,miłym człowiekiem.Jest to lekarz oddany swojej pasji,wspaniały chirurg,który wie co robi.A Pani Elwirka jest również niesamowitą osobą,ciepłą,życzliwą,bardzo pomocną w każdej chwili i dodającą otuchy.Chciałam z całego serca podziękować P.dr.Marcinowi i Pani Elwirze za to,że dali mi NOWE ŻYCIE.Polecam Pana doktora wszystkim.Pozdrawiam serdecznie.Aneta G. Małe sprostowanie-oczywiście doktorowi należy się 5/5 a nie jak ...

Małe sprostowanie-oczywiście doktorowi należy się 5/5 a nie jak wcześniej napisałam 3/5 nie zauważyłam i pomyliłam się...

Mój nos nie został zmieniony, to po prostu nowy , świetny nos. Bardzo wysoko oceniam lekarza, jest konkretny, sympatyczny i ma bardzo indywidualne podejście do każdego -tak sądzę. Opieka pooperacyjna sprawna, same superlatywy ...

Odbyłam operację plastyczną w znieczuleniu miejscowym. Wyprostowałam przegrodę, a dr lekko spiłował mi garbek, no i oczywiście poprawiłam czubek nosa. Wygląda to rewelacyjnie, aż się przyzwyczaić nie mogę, taka chodzę oszołomiona i przeglądam się w wystawach silesi :))

Jestem szczęśliwą posiadaczką nowych piersi. Czuje ogromną zmianę w moim życiu i chciałabym ją polecić wszystkim wahającym się :) , odżyłam jako kobieta i człowiek. dr Sierociński na pewno dobrze doradzi i wykona tę "zmianę" !

Nos jak kartofel, miałam. A teraz piękny, mały nosek :)) jestem świeżo po zabiegu, jeszcze odczuwam go, ale biorę rutinacea i aescin. Bardzo polecam doktora, jest niewątpliwie profesjonalistą, a przy tym skromnym, ciepłym człowiekem.

Przeszłam operację modelowania biustu, wcześniej piersi miałam szeroko osadzone, niewielkie i dodatkowo odstawały na boki. Teraz są bardziej wypełnione, bardziej do góry i wyglądają po prostu niebo estetyczniej. dr Sierociński to skromny i świetny lekarz, rzeczowo objaśnił wszystko. Doktora poleciła mi koleżanka, która przeszła kilka różnych zabiegów i jest weteranem wiedzy o chirurgii plastycznej.

dr Sierociński okazał mi dużo cierpliwości i dobrze doradził. Miałam ekstremalne podejście do własnych piersi. Dzięki niemu wyglądają po prostu świetnie. Zabieg przeszłam w maju 2013. Polecam wszystkim dziewczynom z kompleksem niedużego biustu.

Jestem po zabiegu powiększania piersi. Pana doktora poleciła mi koleżanka. Myślę, że mogę tutaj śmiało wpisać się za nas dwie, jest to świetny kompetentny i rzeczowy chirurg. Polecam !