dr Marcin Siniarski

Laryngolog

Moje odczucie podczas wizyty było mieszane. Dziecko lat 9, lekko wycofane z podejrzeniem lekkowym. Nie chciało dać się zbadać. Lekarz na początku nie tłumaczył dziecku co chce zrobić przechodził odrazu do badania. Syn był bardzo na nie. Przekonałam syna by jednak dał się zbadać. Dał do zbadania uszy a z resztą badań nie chciał współpracować. Lekarz zrezygnował z dalszych badań mimo tego że syn znów podjął próby chęci dalszych badań. Słabe podejście lekarza do dzieci z trudnościami emocjonalnymi.

Cudowny lekarz, z bardzo dobrym podejściem do pacjeta. Znający się na swojej pracy, uprzejmy, rzeczowy. Polecam!

dziecko miało mieć przeprowadzony zabieg na następny dzień, po 12 h w szpitalu po godzinie 19, po myciu dziecka do zabiegu otrzymaliśmy informację że jednak nie i w sumie to bez sensu że tu siedzimy, czekaliśmy 6 godzin na wyniki badania krwi. dziecko pokute (4 razy..?!) rozdrażnione. wypuszczone ze szpitala bez żadnych zaleceń i z tekstem że inne dzieci też mają problemy zdrowotne. przenosimy dziecko na zabieg do innego miasta, szkoda stresu nerwów i pieniędzy szpitalnych bo musieliśmy zostać przyjęci na oddział. dla nas to jest kwestia logistyczna mamy 2 dzieci, czekaliśmy jakiś czas na zabieg, dziecko było kwartał w domu. widać dla lekarza to jest kolejny dzień w pracy.. może te opinie wynikają z prywatnych wizyt. nie polecam

Lekarz z prawdziwym powołaniem , miałam wycięte migdały podniebienne , pełna profeska. Wszytko wytłumaczone i zabieg zakończony sukcesem . Polecam z całego serca!!!!!!!

Najlepszy lekarz jakiego znam , zawsze można na niego liczyć.Gdyby nie doktor mój syn zapewne nadal zmagał by się z perlakowym zapaleniem ucha.

Chce podziękować panu Marcinowi Siniarskiemu za zrobiony zabieg małemu Krzysiowi usuniecia migdalkow jest pan lekarzem z powołania dziękuję całemu personelowi z Kliniki Potocki jest to miejsce godne polecenia. Pozdrawiam

Lekarz z powolania. Kompetentny uprzejmy myslacy o pacjentach. Nie spotkalam lepszego otolaryngologa. Bardzo nam pomogl. Oby wiecej takich lekarzy.

Bardzo profesjonalny, doświadczony lekarz. Szybka diagnoza, badania i leczenie. Szkoda że trafiłam do Pana Doktora dopiero po roku chodzenia od lekarza do lekarza. Przydałoby się więcej takich lekarzy. Polecam!

lekarz pierwsza klasa , bardzo polecam , bardzo fachowe podejscie do pacieta i rzeczowa diagnoza . nie ma lepszego laryngologa jak dr siniarski w nowym dworze gdańskim , przyjmuje raz w tygodniu i długo trzeba czekać ale warto ! serdecznie polecam .

Świetny specjalista z niezawodną intuicją i wieloletnim doświadczeniem. Konkretny, cierpliwy i uprzejmy.