Chce podziękować panu Marcinowi Siniarskiemu za zrobiony zabieg małemu Krzysiowi usuniecia migdalkow jest pan lekarzem z powołania dziękuję całemu personelowi z Kliniki Potocki jest to miejsce godne polecenia. Pozdrawiam

Bardzo profesjonalny, doświadczony lekarz. Szybka diagnoza, badania i leczenie. Szkoda że trafiłam do Pana Doktora dopiero po roku chodzenia od lekarza do lekarza. Przydałoby się więcej takich lekarzy. Polecam!

Lekarz z powolania. Kompetentny uprzejmy myslacy o pacjentach. Nie spotkalam lepszego otolaryngologa. Bardzo nam pomogl. Oby wiecej takich lekarzy.

lekarz pierwsza klasa , bardzo polecam , bardzo fachowe podejscie do pacieta i rzeczowa diagnoza . nie ma lepszego laryngologa jak dr siniarski w nowym dworze gdańskim , przyjmuje raz w tygodniu i długo trzeba czekać ale warto ! serdecznie polecam .

Zdecydowanie polecam tego doktora. Widac, ze zna sie na rzeczy i rewelacyjnie diagnozuje pacjetow, mimo braku jakiegos wygurowanego sprzetu medycznego, bardzo konkretny i rzeczowy a przy tym poświeca duzo uwagi pacjontowi. Najlepszy laryngolog jakiego do tej pory spotkałam. Pozdrawiam

Świetny specjalista z niezawodną intuicją i wieloletnim doświadczeniem. Konkretny, cierpliwy i uprzejmy.