dr n. med. Marcin Śledź

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

3,9

Pełen profesjonalizm, wszystko wytłumaczył tak abym zrozumiał. Zabieg też wykonany perfekcyjnie i bez żadnych komplikacji. Podejście do pacjenta 10/10.

Pełen profesjonalizm, wszystko wytłumaczył tak abym zrozumiał.
Zabieg też wykonany perfekcyjnie i bez żadnych komplikacji.
Podejście do pacjenta 10/10.

Zabieg przeprowadził szybko, fachowo i skutecznie, fajnie wytłumaczył jak zabieg będzie wyglądać i jakich efektów mogę się spodziewać. Wizyta prywatna - tanio nie było.

Zdecydowanie polecam pana doktora, nie chodzi mu o pieniadze tylko o pacjenta, doradza, pyta, interesuje się, jest przyjemny i miły.

Nie wroce do Dr Sledzia chocby mi mial doplacic!! Jeszcze nigdy nie mialam tak zlego doswiadczenia u lekarza.Sposob w jaki traktuje klientow jest NIE do zaakceptowania. Chamski arogant, ktory sprawia wrazenie jakby obwinial pacjenta za swoje nieudane zycie. Jeszcze dlugo po wizycie musialam dochodzic do siebie, a jestem z natury osoba bardzo spokojna.

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak nieuprzejmego i aroganckiego lekarza. Chyba siedzi w szpitalu za karę, bo nie wiem co innego mogłoby tłumaczyć jego zachowanie. Bardzo nieprofesjonalny, bardzo nie polecam.

Polecam kazdemu. Podczas operacji bylo milo, wesolo i bezbolesnie. Profesjonalizm i doswiadczenie na szostke.

Polecam w szpitalu na Pomorzanach i w poniedziałki prywatnie.Poświęca dużo czasu. Jest dobrym fachowcem.

Jeżeli chodzi o dr Marcina Śledź to zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm. Wycinał mi żylaki, zabieg trwał 2 godziny ale czas szybko minął dzięki rozmowie i delikatnej muzyce w tle.

Zamykalam u Pana Sledzia naczynka na nogach, pelen profesjonalizm , efekt zabiegu doskonaly a Pan doktor bardzo uprzejmy, polecam tego Pana.

zdecydowanie polecam tego lekarza. operowalam u niego zylaki prywatnie i bardzo fachowo podszedł do mojego schorzenia. zabieg był bardzo profesjonalnie przeprowadzony. doktor mi wszystko rzeczowo wytłumaczył.