lekarz Marcin Sternicki

Radiolog, USG

Na początku grudnia byłem badany w Stermedzie przez doktora Sternieckiego. Profesjonale badanie, ludzkie podejście, omawianie poszczególnych etapów badania. Szacunek do starszego człowieka, oraz miła atmosfera, którą tworzy dr Sternicki to obraz podczas badania. Dziękuję Panu za tyle pozytywnych cech i wartości potrzebnych lekarzowi, a służących pacjentowi.

Wspaniały lekarz! Godny polecenia. Pełne zaufanie na 200 %. Profesjonany, dokładny, komunikatywny, ma czas dla pacjenta, a do tego jeszcze uprzejmy i pogodny i przystojny. Jestem od 10 lat pacjentką. Polecam z całego serca.:)

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Lubi ludzi i lubi swoją pracę. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm a do tego ludzkie podejście. Normalnie i bardzo sympatycznie rozmawia z pacjentem. Prosto i w przystępny sposób tłumaczy badanie, wyniki i zalecenia. Wspaniałe podejście do dzieci. Pięć gwiazdek to za mało by ocenić tego lekarza.

Jeżeli pacjent trafi do Dr Sternickiego może mówić o wielkim szczęściu. Kompetencja, rzetelność, "drążenie" tematu, aż do postawienia trafnej diagnozy, bardzo dobry kontakt lekarz-pacjent, pełen profesjonalizm i wysokiej klasy sprzęt - czyli wszystko to, co rzadko spotyka się w naszej służbie zdrowia, znajdziemy u Pana Dr Sternickiego. Nie można było lepiej trafić. Po wyjściu z gabinetu można pogratulować również sobie - bezbłędnego wyboru lekarza :)

Bardzo rzetelny i konkretny lekarz, profesjonalista. Przy podejrzeniu poważniejszej dolegliwości nadaje sprawie biegu błyskawicznego. Działa szybko i skutecznie. Nie zostawia pacjenta samego sobie. Jeśli coś jest nie tak, staje na głowie żeby doprowadzić sprawę do końca w trybie natychmiastowym i nie zaprzepaścić ani jednego dnia. Otacza pacjenta osobistą opieką i daje poczucie bezpieczeństwa.

Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarz otwarty na pacjenta, spokojny, życzliwy, uprzejmy i rzeczowy, pacjentowi poświęca tyle czasu ile wymaga tego konsultacja. Rozmowa odbyła się bez jakiegokolwiek skrępowania, prostym zrozumiałym dla pacjenta językiem. Bardzo polecam.

Z całego serca polecam Pana Dr Marcina. Uprzejmy, miły, podczas badania wszystko pacjentowi dobrze wytłumaczy, zawsze poświęca na badanie tyle czasu ile potrzeba. Serdecznie polecam!!! :)

Wyjątkowo miły i kompetentny. Indywidualne podejście do pacjenta. W jednej klinice wykonałam wszystkie potrzebne badania. Trafna diagnoza Pana Marcina. Serdecznie pozdrawiam:) i Polecam:)

Bardzo uprzejmy, szczegółowo i trafnie opisał stan zdrowia. Indywidualnie podchodzi do pacjenta.Bardzo polecam tego Pana,

Polecam, bardzo miło, rzetelnie i kompetentnie, świetne podejście do dzieci, poświęca tyle czasu ile potrzeba, naprawdę polecam