lekarz Marcin Sternicki

Radiolog, USG

Bardzo rzetelny i konkretny lekarz, profesjonalista. Przy podejrzeniu poważniejszej dolegliwości nadaje sprawie biegu błyskawicznego. Działa szybko i skutecznie. Nie zostawia pacjenta samego sobie. Jeśli coś jest nie tak, staje na głowie żeby doprowadzić sprawę do końca w trybie natychmiastowym i nie zaprzepaścić ani jednego dnia. Otacza pacjenta osobistą opieką i daje poczucie bezpieczeństwa.

Wyjątkowo miły i kompetentny. Indywidualne podejście do pacjenta. W jednej klinice wykonałam wszystkie potrzebne badania. Trafna diagnoza Pana Marcina. Serdecznie pozdrawiam:) i Polecam:)

Bardzo uprzejmy, szczegółowo i trafnie opisał stan zdrowia. Indywidualnie podchodzi do pacjenta.Bardzo polecam tego Pana,

Z całego serca polecam Pana Dr Marcina. Uprzejmy, miły, podczas badania wszystko pacjentowi dobrze wytłumaczy, zawsze poświęca na badanie tyle czasu ile potrzeba. Serdecznie polecam!!! :)

Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarz otwarty na pacjenta, spokojny, życzliwy, uprzejmy i rzeczowy, pacjentowi poświęca tyle czasu ile wymaga tego konsultacja. Rozmowa odbyła się bez jakiegokolwiek skrępowania, prostym zrozumiałym dla pacjenta językiem. Bardzo polecam.

Polecam, bardzo miło, rzetelnie i kompetentnie, świetne podejście do dzieci, poświęca tyle czasu ile potrzeba, naprawdę polecam

Pełna kultura. Serdeczne podejście do pacjenta i bardzo trafna diagnoza. Więcej Takich Lekarzy!!!!!!!!!

Pełna kultura. Serdeczne podejście do pacjenta i bardzo trafna diagnoza.
Więcej Takich Lekarzy!!!!!!!!!

Generalnie wizyta niezbyt przyjemna. Po prostu w milczeniu zrobił swoje, rzucił lakoniczną diagnozę i tyle. Nie polecam.

Wspaniały,bardzo kompetentny,bardzo serdeczny i życzliwy dla pacjenta.Profesjonalista,któremu można bezgranicznie zaufać.

Wszystko na tak :) Bardzo miły i sympatyczny lekarza z doświadczeniem i wiedzą. Polecam!