Marcin Szylko

Tak naprawdę to nie wiem, jak można szczerze ocenić tego lekarza. Jak chodziłam do niego przez dwa lata się leczyć, uważałam, że to najlepszy, najbardziej uprzejmy i niedrogi stomatolog. W okresie pandemii miałam jednak przerwę w leczeniu, gdyż pan doktor miał gabinet nieczynny a potem zawiesił działalność (nadal nie przyjmuje). Jak się tylko sytuacja po pandemii uspokoiła, trzeba było znaleźć innego lekarza i wtedy się okazało, że wszystkie zęby leczone przez Pana doktora są do powtórnego leczenia. Może i wtedy zaoszczędziłam ale teraz zapłacę podwójnie i jeszcze do tego jest obawa utraty zęba, w którym podczas leczenia kanałowego dokonana została perforacja korzenia. Nie wiem zatem Jak uczciwie ocenić lekarza więc oceńcie sami...

Wydawało się przez 15 lat, miałem dobry serwis stomatologiczny. Regularne wizyty kontrolne co 3 -4 miesiące. Żadnych niepokojących zjawisk "na oko". Parę kanałówek i w 2016 się zaczęło. Po nieudanych próbach umówienia się na szybko z objawami bólu poszedłem do konkurencji. Zdziwiłem się, że wszystkie korzenie po dotyczczasowych kanałówkach nie sa należycie wypełnione. Dwie ekstrakcje, poprawki kanalówek... w sumie 8 zębów do leczenia. Chodziłem do konowała nie do lekarza. Odradzam wszystkim po przyjacielsku . Omijać szerokim łukiem. Ogłada i miła atmosfera nie idzie w parze z fachowością. Po latach okazuje się , że lepiej zapłacić więcej w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt niż tkwić w połowie XX wieku. Jak zmieszczę się w 10 tys.zł to będzie sukces.

Dentysta na pewno grzeczny i miły a zęby robi bez boleśnie lecz trwałość mogę ocenić na 2.Zęby które miałem zrobione po 3-4 miesiącach ponownie bolały a plomby wypadały lub się kruszyły.

Niezwykle delikatny, absolutnie bezbólowo!

Niezwykle delikatny, absolutnie bezbólowo!

Cóż powiedzieć....Marcin jest nadal w dobrym dentystą.Czasem nie ma czasu ,czasem przesunie wizytę.Ale to też tylko człowiek.Uczciwy skromny i sympatyczny.Chce się wracać.Zdrówka Doktorze!!!!

Goraco polecam kazdemu, kazdy pacjent ma wszystko dokladnie wyjasnione, leczenie jest delikatne i bezbolesne, dopiero po wizycie u dr Marcina Szylko trzymają mi się wypelnienia z ktorymi chodzilem do innego stomatologa przez lata. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.

Witam leczę się u dr Marcina już kilka lat i zawsze byłam zadowolona z jego podejścia i kompetencji, dopiero tu przekonałam się, że nie w każdym gabinecie proponują człowiekowi zawsze najdrozsze opcje, żeby wyciągnąc od niego jak najwiecej pieniedzy i doszukują sie przyslowiowej dziury w calym. Jestem bardzo zadowolona i polecam kazdemu

Bardzo miły i uczciwy stomatolog, stara się pomóc pacjentowi a nie tylko naciągnąc go na niepotrzebne wydatki typu wymiana wypelnien czy leczenie zebow ktore sie do tego nie kwalifikuja. Polecam kazdemu, zwlaszcza pacjentom "wystraszonym" jak ja

Ta, pan dr bardzo bardzo miły i sympatyczny. Bardzo grzeczny i delikatny. Dwa lata ponad chodziłam do niego na przegląd, kontrolę, usuwanie kamienia. A poza tym zawsze wszystko w porządku - wg pana dr. nawet jeśli ja coś zgłaszam. Całe szczęście, że wróciłam do swojej poprzedniej dentystki. Z całą sympatią do pana dr - nie polecę już więcej nikomu wizyty.

Z całą sympatią do pana dr - nie polecę już więcej nikomu wizyty.

Takiego lekarza każdy chciałby mieć w każdej specjalizacji. Pierwszy raz poszłam z dzieckiem 6 letnim(wcześniej byliśmy u dwóch ale już więcej nie chciała iść) bo mi go polecono, że ma super podejście do dzieci i nie tylko.Moja córka ma teraz 11 lat i żadnych barier aby iść do dentysty (ale to musi byc Marcin) ja tez od tamtej pory chdzę do Marcina i praktycznie cała rodzina. Zawsze ma czas dla pacjeta, do każdego pochodzi jak do równego sobie, jest b. miły, kompetentny,wszystko tłumaczy co robi, nawet zastrzyk nie potrzebny znieczujący ...

Takiego lekarza każdy chciałby mieć w każdej specjalizacji.
Pierwszy raz poszłam z dzieckiem 6 letnim(wcześniej byliśmy u dwóch ale już więcej nie chciała iść) bo mi go polecono, że ma super podejście do dzieci i nie tylko.Moja córka ma teraz 11 lat i żadnych barier aby iść do dentysty (ale to musi byc Marcin) ja tez od tamtej pory chdzę do Marcina i praktycznie cała rodzina. Zawsze ma czas dla pacjeta, do każdego pochodzi jak do równego sobie, jest b. miły, kompetentny,wszystko tłumaczy co robi, nawet zastrzyk nie potrzebny znieczujący bo on tak robi że nic nie boli. Jest nie drogi a bdb.
POLECAM Marcina oby więcej takich lekarzy.