dr n. med. Marcin Tafelski

Neurochirurg

Mąż miał bardzo chory kręgosłup,przeprowadzono operację w Toruniu na Bielanach po której czuł się gorzej niż przed. Odnalazłam w internecie mnóstwo super opinii o Panu Doktorze Marcinie TAFELSKIM, który zdecydował się przeprowadzić bardzo trudną reoperację zakończoną pełnym sukcesem ZA CO JESTEŚMY DOZGONNIE WDZIĘCZNI. Pan Dr wspaniały,przesympatyczny człowiek z cudownymi dłońmi czyniącymi cuda. Polecamy wszystkim,którzy mają problemy z kręgosłupem. B.R. Lewandowscy.

P. Doktor bardzo konkretny rzeczowy dokładnie wytłumaczy miły ,uprzejmy szczerze polecam p doktor operował mojego męża wszystko poszło dobrze jesteśmy zadowoleni ,dużo zdrówka dla pana doktora

Zlecenie na badania i diagnoza szybko - wizyta prywatna, rezonans prywatnie, więc nic zaskakującego. Skierowanie na operacje, opowieści o tym jak pan doktor kupował samochód, który szpital jest lepszy i że luxmed jest do niczego - w sumie można porozmawiać w czasie wizyty na każdy temat -ok , czemu nie. Natomiast w moim przypadku na szczęscie uraz się zrehabilitował sam i operacja nie doszła do skutku,bo na nfz bym się na operacje nie doczekała - po roku szpital zadzwonił że mają zadłużenie i oni nie wiedzą kiedy będzie zabieg. Po 3-4 wizytach i 2 rezonansach na zgłoszenie że nadal boli i cięzko funkcjonować usłyszałam że tak już musi być. Na operację prywatnie mogłam się dostać już po tygodniu. Po co więc udawać że w Polsce leczy się na nfz wogóle, przecież to jest kpina, a lekarze po x latach studiów i x latach praktyki mówią że tak musi być. Żałosne.

Doskonały lekarz. Gy inni kierowali na stół operacyjny - polecił kompetentnego fizjoterapeutę. Dzięki temu uniknąłem operacji. Polecam!

Doktor Tafelski to niesamowita osoba. Postawił mnie na nogi za co jestem mu dozgonnie wdzięczny.... Pozdrawiam i szczerze polecam....

Pozdrawiam i szczerze polecam....

Nie za bardzo jestem zadowolona z wizyty. Tłumaczenie schorzenia ktore mam mało profesjonalne. Miałam wrażenie ze Pan Doktor jest zupełnie gdzie indziej. A co do uprzejmości to zostawia to wiele do zyczenia. Szkoda

Byłem u Pana Tafelskiego w czerwcu. Od trzech miesięcy miałem lewostronną rwę kulszową, chodziłem jak pokraka, miałem z soba rezonans, który doktor oglądał. Zalecił rehabilitacje, po których miałem wrócić do pracy, a jesli sytuacja się nie zmieni to operacja prywatnie od zaraz albo kolejka w NFZ 2 lata. Rehabilitowałem się przez 2 m-ce oczywiście z przerwami. Wreszcie doznałem porażenia lewej stopy, tzn. przestałem zupełnie ruszać palcami,kulałem coraz gorzej, a o bólu nie wspomnę... Wreszcie trafiłem do kolejnego lekarza w Bydgoszczy, który od razu stwierdził, że operacja jest konieczna i nie ma czasu na czekanie w kolejce, poniewaz stan będzie sie jedynie pogarsza, rehabilitowac to mogę sie do końca życia, a to i tak juz nic nie da. W ciagu 3 tyg od wizyty zostałem zoperowany, tzn dokładnie 17 wrześnie 2012 r - dzis wychodzę.Oczywiście BEZPŁATNIE Lekarz, który mnie wyprowadził z tego koszmaru stwierdził, ze za długo czekałem, a operacja była nieunikniona. Żałuję również, że tyle ja i moja rodzina musiała ze mną wycierpieć ale w końcu byłem u lekarza, któremu zaufałem. Nie wróciłem drugi raz do Pana Tafelskiego, poniewaz nie stac mnie było na operację prywatną, a 2 lata czekania doprowadziły by mnie do trwałego kalectwa. Pozdrawiam i w trudnych sytuacjach jak moja polecam lekarzy ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy. Tam własnie postawili mnie na nogi, dziś jestem trzeci dzien po operacji, jestem jeszcze obolały ale jest już ogromna pooprawa, a najbardziej cieszy mnie to że moge ruszac palcaqmi i nie chodze jak kaleka. Zdrówka Życzę.

Trafiłem do dr Marcina Tafelskiego z bólem kręgosłupa, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Pan Doktor bardzo szybko postawił trafną djagnozę i skierował mnie na operację. Następnego dnia po operacji mogłem juz chodzić. Moje życie wróciło do normy. Mogę się nim znów cieszyc. Pan Doktor to najwyższej klasy neurochirurg,a przy tym bardzo skromny człowiek. Specialista ogromnego serca i bezinteresownej troski o pacientów. Zawsze ciepły,cierpliwy i wyrozumiały,dający chorym nadzieję która jest poparta Jego praktyką lekarską. To lekarz z powołania wykonujący swój zawód z wielką pasją i miłością. Czlowiek o bardzo wielkim sercu. Bardzo dziękuję Panie Doktorze, jestem bardzo wdzięczny.

Miałem zdiagnozowaną rwę kulszową podrażnieniowo-ubytkową oraz dyskopatię L5/S1 lewostronną. Dnia 2 listopada 2011r zostałem przyjęty do szpitala ze skierowaniem na operację. Pan Doktor Tafelski od początku zadbał o mnie. Kompetentność i wielka wiedza Doktora nie pozwoliły mi zwątpić ani bać się zabiegu. Po operacji większość dolegliwości niemal od razu zniknęła! Nareszcie mogłem zasnąć i w ogóle spać spokojnie - bez bólu! Często słyszę, że mam szczęście. Trafając pod opiekę Pana Doktora Tafelskiego na pewno je miałem! Super Człowiek, niesamowicie LUDZKI:) o walorach lekarskich nie ma co wspominać, gdyż według mnie ...

Super Człowiek, niesamowicie LUDZKI:) o walorach lekarskich nie ma co wspominać, gdyż według mnie są Ogromne!
Dziękuję Panie Doktorze i życzę samych sukcesów, zarówno zawodowych jak i osobistych!
Hubert

ŚWIETNY FACHOWIEC, WG MNIE LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!! UPRZEJMY I SYMPATYCZNY, POLECAM GO W 100 %%%%%%,

ŚWIETNY FACHOWIEC, WG MNIE LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!
UPRZEJMY I SYMPATYCZNY, POLECAM GO W 100 %%%%%%,