dr n. med. Marcin Tafelski

Neurochirurg

Byłem u Pana Tafelskiego w czerwcu. Od trzech miesięcy miałem lewostronną rwę kulszową, chodziłem jak pokraka, miałem z soba rezonans, który doktor oglądał. Zalecił rehabilitacje, po których miałem wrócić do pracy, a jesli sytuacja się nie zmieni to operacja prywatnie od zaraz albo kolejka w NFZ 2 lata. Rehabilitowałem się przez 2 m-ce oczywiście z przerwami. Wreszcie doznałem porażenia lewej stopy, tzn. przestałem zupełnie ruszać palcami,kulałem coraz gorzej, a o bólu nie wspomnę... Wreszcie trafiłem do kolejnego lekarza w Bydgoszczy, który od razu stwierdził, że operacja jest konieczna i nie ma czasu na czekanie w kolejce, poniewaz stan będzie sie jedynie pogarsza, rehabilitowac to mogę sie do końca życia, a to i tak juz nic nie da. W ciagu 3 tyg od wizyty zostałem zoperowany, tzn dokładnie 17 wrześnie 2012 r - dzis wychodzę.Oczywiście BEZPŁATNIE Lekarz, który mnie wyprowadził z tego koszmaru stwierdził, ze za długo czekałem, a operacja była nieunikniona. Żałuję również, że tyle ja i moja rodzina musiała ze mną wycierpieć ale w końcu byłem u lekarza, któremu zaufałem. Nie wróciłem drugi raz do Pana Tafelskiego, poniewaz nie stac mnie było na operację prywatną, a 2 lata czekania doprowadziły by mnie do trwałego kalectwa. Pozdrawiam i w trudnych sytuacjach jak moja polecam lekarzy ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy. Tam własnie postawili mnie na nogi, dziś jestem trzeci dzien po operacji, jestem jeszcze obolały ale jest już ogromna pooprawa, a najbardziej cieszy mnie to że moge ruszac palcaqmi i nie chodze jak kaleka. Zdrówka Życzę.

Trafiłem do dr Marcina Tafelskiego z bólem kręgosłupa, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Pan Doktor bardzo szybko postawił trafną djagnozę i skierował mnie na operację. Następnego dnia po operacji mogłem juz chodzić. Moje życie wróciło do normy. Mogę się nim znów cieszyc. Pan Doktor to najwyższej klasy neurochirurg,a przy tym bardzo skromny człowiek. Specialista ogromnego serca i bezinteresownej troski o pacientów. Zawsze ciepły,cierpliwy i wyrozumiały,dający chorym nadzieję która jest poparta Jego praktyką lekarską. To lekarz z powołania wykonujący swój zawód z wielką pasją i miłością. Czlowiek o bardzo wielkim sercu. Bardzo dziękuję Panie Doktorze, jestem bardzo wdzięczny.

Miałem zdiagnozowaną rwę kulszową podrażnieniowo-ubytkową oraz dyskopatię L5/S1 lewostronną. Dnia 2 listopada 2011r zostałem przyjęty do szpitala ze skierowaniem na operację. Pan Doktor Tafelski od początku zadbał o mnie. Kompetentność i wielka wiedza Doktora nie pozwoliły mi zwątpić ani bać się zabiegu. Po operacji większość dolegliwości niemal od razu zniknęła! Nareszcie mogłem zasnąć i w ogóle spać spokojnie - bez bólu! Często słyszę, że mam szczęście. Trafając pod opiekę Pana Doktora Tafelskiego na pewno je miałem! Super Człowiek, niesamowicie LUDZKI:) o walorach lekarskich nie ma co wspominać, gdyż według mnie ...

Super Człowiek, niesamowicie LUDZKI:) o walorach lekarskich nie ma co wspominać, gdyż według mnie są Ogromne!
Dziękuję Panie Doktorze i życzę samych sukcesów, zarówno zawodowych jak i osobistych!
Hubert

Byłem operowany przez dr Tafelskiego(operacja kręgosłupa lędźwiowego). Począwszy od diagnozy do zakończenia leczenia dr Tafelski wykazał się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem, kompleksowym podejściem do pacjenta.Czułem, że jestem pod dobrą opieką, miałem poczucie bezpieczeństwa. Na każdym etapie leczenia otrzymywałem rzetalną informację o sposobach leczenia. Dziękuję Panie Doktorze.

Dziękuję Panie Doktorze.

Prawdziwy Dr na 100%. Mily sympatyczny i kompetentny . Uratowal mnie ! Gdzie indziej mowiono mi ze nie ma ratunku a ja chodze i mam sie dobrze Dziekuje ! ! !

Prawdziwy Dr na 100%. Mily sympatyczny i kompetentny .

Bardzo mi pomógł. Dzięki udanej operacji dyskopatii lędźwiowej mogę ponownie cieszyć się życiem. Trzy miesiące po operacji powróciłem do gry w siatkówkę. Polecam!

Ciesze sie , ze na niego trafiłam.Jest bardzo sympatycznym, przemiłym i kompetentnym lekarzem. Widać , że jest poytywnie nastawiony do ludzi i to co robi jest jego pasją. Ponadto jest osoba ciekawa nowinek lekarskich i nie boi sie wprowadzać je do swojej praktyki lekarskiej. Posiada dużą wiedzę, którą ciągle poszerza.

ŚWIETNY FACHOWIEC, WG MNIE LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!! UPRZEJMY I SYMPATYCZNY, POLECAM GO W 100 %%%%%%,

ŚWIETNY FACHOWIEC, WG MNIE LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!
UPRZEJMY I SYMPATYCZNY, POLECAM GO W 100 %%%%%%,

Btłe raz i pujde jeszcze kilka razy jest lekarzem któremu można zaufac zna się na swojej pracy polecam go wszystkim z problemami kregosłupa i tym którzy czekają na blokady i operacje

Już przy pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę. Wbrew temu co mi wmawiano przyczyną moich dolegliwości był zwyrodnioały staw biodrowy, anie kręgosłup. Teraz z endoprotezą ponownie cieszę się życiem!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Toruń"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10