3,9

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości

Super lekarz! Wszystkim go bardzo polecam leczy mnie od sześciu lat, zarówno w szpitalu miałam z nim kontakt jak i w przychodni. Czasami długo się czeka w poczekalni bo każdemu pacjentowi poświęca dużo uwagi. Łatwo nawiązuje się z nim kontakt co pomaga przy dłuższym leczeniu. Naprawdę wszystkim go polecam, przynajmniej jako nefrologa dziecięcego i dla dorosłych.

Niestety NIE polecam !!! Lekarz umawia na prywatą wizytę kilku ludzi na tą sama godzinę - co daje rezultat ogromnych opóźnień, do tego "wciska" prywatne wizyty pomiędzy pacjentami na NFZ którzy muszą czekać jeszcze dłużej w kolejce. Nie wiem jakim jest lekarzem bo nie miałam okazji sprawdzić - wyszłam z moim rocznym synkiem bo przychodnia była pełna chorych dzieci w kolejce, a ja uprzedziłam Pana Doktora (jak się umawiałam na tą wizytę dzwoniąc ponad tydzień wcześniej) że przyjdę na kontrolę ze zdrowym dzieckiem, mimo to nie miał oporów umówić nas ...

Nie wiem jakim jest lekarzem bo nie miałam okazji sprawdzić - wyszłam z moim rocznym synkiem bo przychodnia była pełna chorych dzieci w kolejce, a ja uprzedziłam Pana Doktora (jak się umawiałam na tą wizytę dzwoniąc ponad tydzień wcześniej) że przyjdę na kontrolę ze zdrowym dzieckiem, mimo to nie miał oporów umówić nas na wizytę prywatną do przychodni z chorymi dziećmi w godzinach swojej pracy...dla mnie dyskwalifikuje go to jeśli chodzi o lekarza dbającego o dobro dzieci.

Lekarz jest pewny siebie, nieuprzejmy. Nie chce mu się brać skomplikowanych przypadków, odsyła je kolegom, również po to, żeby nie wydawać z własnego funduszu na badania pacjentów. Rzeczywiście nie sposób wystawić mu prawdziwej opinii bo profil jest weryfikowany i dopuszczane są tylko oceny od "dobrej" w górę. Ponadto przyjmuje w codziennym ubraniu, spod koszuli wystaje mu pępek i jest nieogolony...

LECZYMY SYNKA CZTERY LATA I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI. SŁAWEK GRZYB

LECZYMY SYNKA CZTERY LATA I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI. SŁAWEK GRZYB

Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Wysoki poziom wiedzy i kompetencji - a dodatkowo informacja dla rodziców podana była w sposób zrozumiały dla nas, co tez jest ważne, bo przy nerkach to nie wszystko jest takie proste.

Bardzo dobry lekarz .Polecam każdemu trafić pod jego skrzydła

Bardzo dobry lekarz .Polecam każdemu trafić pod jego skrzydła

Świetne podejście do dzieci. Czuje się,że pacjent to pacjent a nie kolejny numerek na liście. Polecam.

publiczna, czy prywatna wizyta traktowanie sie nie różni, jestem bardzo zadowolona, polecam

Polecam. Bardzo komepetentny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Polecam. Bardzo komepetentny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do dzieci.