dr hab. n. med. Marcin Tkaczykdr hab. n. med. Marcin Tkaczyk - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Pediatra, Nefrolog, Nefrolog dziecięcy, Wizyty domowe

Pan Profesor jest wyjątkowym specjalistą .Słowa swoje kieruję w pełnym znaczeniu tego zdania , oraz wielki szacunek za podejście do tematu . Temat Ziarniak Wegenera chłopiec 12 lat pacjent po przeszczepie nerki 2016r . Panie Profesorze bez pana diagnozy nie było by sukcesu Wdzięczni rodzice .

Jak najdalej od tego lekarza. Kieruje na renoscyntygrafię kompletnie nie mając pojęcia o dawce promieniowania ani skutkach ubocznych.

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości

Lekarz jest pewny siebie, nieuprzejmy. Nie chce mu się brać skomplikowanych przypadków, odsyła je kolegom, również po to, żeby nie wydawać z własnego funduszu na badania pacjentów. Rzeczywiście nie sposób wystawić mu prawdziwej opinii bo profil jest weryfikowany i dopuszczane są tylko oceny od "dobrej" w górę. Ponadto przyjmuje w codziennym ubraniu, spod koszuli wystaje mu pępek i jest nieogolony...

Super lekarz! Wszystkim go bardzo polecam leczy mnie od sześciu lat, zarówno w szpitalu miałam z nim kontakt jak i w przychodni. Czasami długo się czeka w poczekalni bo każdemu pacjentowi poświęca dużo uwagi. Łatwo nawiązuje się z nim kontakt co pomaga przy dłuższym leczeniu. Naprawdę wszystkim go polecam, przynajmniej jako nefrologa dziecięcego i dla dorosłych.

LECZYMY SYNKA CZTERY LATA I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI. SŁAWEK GRZYB

LECZYMY SYNKA CZTERY LATA I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI. SŁAWEK GRZYB

Pan Doktor ma same dobre opinie na innych witrynach internetowych ponieważ tam opłaca swój profil i widnieje jako "zweryfikowany" i moderator odrzuca wszystkie moje negatywne opinie.NIE POLECAM TEGO LEKARZA !!!

Niestety NIE polecam !!! Lekarz umawia na prywatą wizytę kilku ludzi na tą sama godzinę - co daje rezultat ogromnych opóźnień, do tego "wciska" prywatne wizyty pomiędzy pacjentami na NFZ którzy muszą czekać jeszcze dłużej w kolejce. Nie wiem jakim jest lekarzem bo nie miałam okazji sprawdzić - wyszłam z moim rocznym synkiem bo przychodnia była pełna chorych dzieci w kolejce, a ja uprzedziłam Pana Doktora (jak się umawiałam na tą wizytę dzwoniąc ponad tydzień wcześniej) że przyjdę na kontrolę ze zdrowym dzieckiem, mimo to nie miał oporów umówić nas ...

Nie wiem jakim jest lekarzem bo nie miałam okazji sprawdzić - wyszłam z moim rocznym synkiem bo przychodnia była pełna chorych dzieci w kolejce, a ja uprzedziłam Pana Doktora (jak się umawiałam na tą wizytę dzwoniąc ponad tydzień wcześniej) że przyjdę na kontrolę ze zdrowym dzieckiem, mimo to nie miał oporów umówić nas na wizytę prywatną do przychodni z chorymi dziećmi w godzinach swojej pracy...dla mnie dyskwalifikuje go to jeśli chodzi o lekarza dbającego o dobro dzieci.

Bardzo dobry lekarz .Polecam każdemu trafić pod jego skrzydła

Bardzo dobry lekarz .Polecam każdemu trafić pod jego skrzydła

Świetne podejście do dzieci. Czuje się,że pacjent to pacjent a nie kolejny numerek na liście. Polecam.